Zavrieť

Porady

značka Liebherr

Dobrý deň,
má niekto značku chladničky LIEBHERR? Ste s ňou spokojní? Aká je to značka? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    co som ja pocul tak je to ,,rolls royce,, medzi chladnickami o kvalite svedci aj cena chladniciek

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    kvalitar Pozri príspevok
    co som ja pocul tak je to ,,rolls royce,, medzi chladnickami o kvalite svedci aj cena chladniciek
    Ja som počula, že je to mercedes medzi ladničkami a tak som si ju kúpia a zatiaľ som veľmi spokojná

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    Mam doma chladničku s mrazničkou a OK. Konzervatívny dizajn, ale fachčí dobre. Krajina pôvodu - mám dojem, že Nemecko.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    jajko50 Pozri príspevok
    Mam doma chladničku s mrazničkou a OK. Konzervatívny dizajn, ale fachčí dobre. Krajina pôvodu - mám dojem, že Nemecko.
    Konzervatívny , ale elegantný. Je to v línii - v jednoduchosti je krása...

    saskah7 je offline (nepripojený) saskah7

    saskah7
    Dakujem za pozitivne odpovede. To som rada. A aky mate typ? Ja mam konkretne vyhliadnutu tuto: LIEBHERR C 40230 za 550€ (zial, nemozem tu este hodit link)
    A nepripada mi az taka hrozne draha. Mnohe 2kompresorove napriklad Elektroluxy su v podobnych cenach. A mne ide hlavne aj o objem chladnicky, pod 250 nejdem, lebo je nas doma dost.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    saskah7 Pozri príspevok
    Dakujem za pozitivne odpovede. To som rada. A aky mate typ? Ja mam konkretne vyhliadnutu tuto: LIEBHERR C 40230 za 550€ (zial, nemozem tu este hodit link)
    A nepripada mi az taka hrozne draha. Mnohe 2kompresorove napriklad Elektroluxy su v podobnych cenach. A mne ide hlavne aj o objem chladnicky, pod 250 nejdem, lebo je nas doma dost.
    Ja mám asi menšiu....ale ich chladničky sa mi zdali všetky dobré vybavením a funkciami.

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Mame doma typ 35030, sme velmi spokojni. Zhodou okolnosti som si dnes vypocula v jednej relacii o testovani kombinovanych chladniciek s mraznickami. Jednoznacne vyhrala tato znacka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.