Zavrieť

Porady

Slovencina pre Windows 7

neviete kde sa da stiahnut slovencina do windows 7 skusal som to aj cez google nasiel som ale nechce mi to ist podla toho navodu co tam pisu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gaaspi je offline (nepripojený) Gaaspi

    Soľmi chudobný, neschopný sa uživiť. Veľakrát nemám ani na kredit. ...viac Gaaspi
    Mám Windiws 7 Home Premium v angličtine. Je možné nejako tam dostať slovenčinu alebo češtinu?

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    s.r.o. Pozri príspevok
    neviete kde sa da stiahnut slovencina do windows 7 skusal som to aj cez google nasiel som ale nechce mi to ist podla toho navodu co tam pisu
    poprosím o exaktnejšie zadávanie otázok. Akú máš verziu Windows 7 ?

    Lebo oficiálna SK verzia Windows 7 vyjde niekedy koncom októbra...
    Ale ak máš na mysli inštaláciu LIP, tak ak máš verziu W7 Home, alebo Pro, tak máš asi smolu - tá sa dá inštalovať iba do verzii Ultimate a Enterprise...

    P.S. Neoficiálne vraj možno zmeniť jazykovú verziu aj pomocou nástroja určeného pre Vistu (Vistalizátor), ale to nie je asi v súlade s licenčnými podmienkami Microsoftu...
    Gaaspi Mne sa to podarilo práve cez ten vistalizátor. Čo sa zákonov týka tak najprv nech microsoft ponúkne slovenčinu a potom nech šomrú na altrnatívy. Ale keď oni nič nedajú tak nás priamo nútia použiť alternatívu ako jedinú možnosť! To hovorím všeobecne na všetko nielen ohladne tohto.
    misoft Oné...... reagovať na 9 rokov starú odpoveď.....
    Len na okraj - Odvtedy už Win7 mali i SK lokalizáciu - volilo sa to pri inštalácii. Takže - trochu a nemáš pravdu.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Jeden z možných spôsobov inštalácie slovenčiny je cez službu Windows update.... a samozrejme nezabudnúť "prepnúť sa" do slovenského jazyka.

    Inak postup inštalácie jazyka je jednoduchý:

    príkazom lpksetup
    a vybrať si príslušný lp.cab.

    dufulus je offline (nepripojený) dufulus

    účtovník maličký ako máčny máčik ...viac dufulus
    takže keď mám w7 profesional tak nemám šancu?

    maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

    maurer2
    bobino38 Pozri príspevok
    ..to čo máte za verzie W7?..veď sa to ešte nepredáva
    Ked sa nieco nepredava neznamena ze to nemoze byt v testovacej verzii microsoft este nic lepsie ako WIN 7 nevydal ja na nom ficim uz asi 5 mesiac aj zo slovencinou a vsetko v pohode neda sa to porovat z XP alebo VISTOU vrelo odporucam kazdemu kto ma aspon 2jadrovy procak a viac ako 1GB ram idealne je 2-3GB samozrejme verziu ULTIMATE ))

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    lebo je to plne funkcny legalny registrovany windows zadarmo
    zjednodusene je to velmi dobre optimalizovana vista, okrem optimalizacii pre hardware musim pochvalit zmeny v ovladani, je ovela jednoduchsie a intuitivnejsie, velmi rychlo sa nan zvyka

    Dupu je offline (nepripojený) Dupu

    Dupu
    Beta verziu Win 7 mozes legalne pouzivat do 1 augusta 2010 a RC (release candidate) do 1 juna 2010. Este pred expiraciou Ta bude operacny system upozornovat na vyprsanie platnosti.

    Dva tyzdne po vyprsani platnosti sa bude PC samo vypinat kazde 2 hodiny )

    Dupu je offline (nepripojený) Dupu

    Dupu
    Mam RC, a do maja mam cas na rozmyslanie Tie info som nasiel na oficialnej Microsoft stranke

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak sa pri inštalácii nezvolil jazyk slovenčina - použiť jazykový balík.
    http://windows.microsoft.com/sk-SK/w...language-packs
    http://www.froggie.sk/sk/7lp64rtm.html

    A toto je z Help Windows 7:
    Inštalácia alebo zmena jazyka rozhrania

    Jazyk, ktorý systém Windows používa na zobrazenie textu v sprievodcoch, dialógových oknách, ponukách a ďalších položkách používateľského rozhrania je možné meniť. Niektoré jazyky rozhrania sú nainštalované ako predvolené, zatiaľ čo iné vyžadujú inštaláciu ďalších jazykových súborov.
    Existujú dva typy jazykových súborov:
    Balík Windows 7 Language Interface Pack (LIP).* Balíky Windows 7 LIP poskytujú preloženú verziu najčastejšie používaných oblastí používateľského rozhrania. Balíky LIP možno prevziať bezplatne. Ďalšie informácie vrátane zoznamu jazykov, ktoré sú k dispozícii, sa nachádzajú na webovej lokalite Microsoft Local Language Program.
    Jazykové balíky systému Windows 7. Jazykové balíky systému Windows 7 poskytujú preloženú verziu väčšiny používateľského rozhrania.
    Pred inštaláciou jazyka zobrazenia musíte mať prístup k jazykovým súborom. Tieto súbory sa môžu nachádzať v počítači, v sieťovom počítači alebo na disku DVD systému Windows. Takisto ich možno prevziať z webu. Ďalšie informácie o rozdieloch medzi jazykovými balíkmi a balíkmi Language Interface Pack, ako aj o možnostiach, ako ich získať, sa nachádzajú v téme Ako získať ďalšie jazyky zobrazenia?
    Poznámka

    • Jazykové balíky sú dostupné v systéme Windows 7 Ultimate prostredníctvom služby Windows Update ako voliteľné aktualizácie. Neinštalujú sa automaticky. Ak používate systém Windows 7 Enterprise, informácie o inštalácii ďalších jazykov vám poskytne správca systému.


    [IMG]mshelp://Help/?id=Microsoft.Windows.Resources.CollapseArrow[/IMG][IMG]mshelp://Help/?id=Microsoft.Windows.Resources.ExpandArrow[/IMG] Inštalácia jazyka rozhrania

    • Ak chcete nainštalovať balík Language Interface Pack (LIP), dvakrát kliknite na súbor a otvorí sa inštalačný program. Pri inštalácii jazykového balíka postupujte nasledovne:

    • [IMG]mshelp://help/?id=Microsoft.Windows.Resources.ShellExecuteTopicI con[/IMG]Kliknutím otvorte položku Miestne a jazykové nastavenie.
    • Kliknite na kartu Klávesnice a jazyky.
    • V časti Jazyk rozhrania kliknite na položku Nainštalovať alebo odinštalovať jazyky a potom postupujte podľa pokynov. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo potvrdenie, zadajte heslo alebo potvrďte akciu.
      Poznámka

      • Časť Jazyk zobrazenia bude viditeľná iba v prípade, ak už je nainštalovaný balík Language Interface Pack alebo ak vydanie systému Windows podporuje jazykový balík. Jazykové balíky sú k dispozícii iba v systémoch Windows 7 Ultimate a Windows 7 Enterprise.



    [IMG]mshelp://Help/?id=Microsoft.Windows.Resources.CollapseArrow[/IMG][IMG]mshelp://Help/?id=Microsoft.Windows.Resources.ExpandArrow[/IMG] Zmena jazyka rozhrania


    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.