Zavrieť

Porady

otvaranie obrázkov v Total comanderi

Keď otváram v Total comanderi obrázok tak mi ho neotvorí, napíše mi hlášku CHYBA VO VYKONAVANÍ PROGRAMU, poraďte ako to otvárať ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    klauke je offline (nepripojený) klauke

    klauke
    skús ho otvoriť klasicky, cez tento počítač, ...

    ak ti ho ani tak neotvorí, tak potom nemáš naištalovaný program, ktorý podporuje formát toho obrázka

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    bobino38 Pozri príspevok
    ...dvakrat kliknem na obrázok.
    dvojklik na názov súboru v Total Commanderi spôsobí to isté ako keď sa urobí dvojklik v okne prehliadača... čiže daný súbor spustí asociovaný program. TC v tomto nehrá žiadnu úlohu.

    jancii7 je offline (nepripojený) jancii7

    jancii7
    presne tak, total commander s tym nic nema pokial mas nastavenu asociaciu, ale pokial by si chcel tak pre total commander existuje plugin ktory umoznuje priamo v tc prezerat obrazky klavesou F3

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    otvoris ale musis mat nainstalovany program na prezeranie obrazkov.. samotny TC nieje nato urceny.... TC len "spaja" obrazok s projramom urcenym na otvorenie obrazku.. neotvara samotny obrazok... nainstaluj si SW na prezeranie obrazkov napr

    XnView 1.96
    http://downloads.zoznam.sk/program/xnview_9

    potom ti to uz pojde

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...ale ved to mám:-)) ale aj tak ho nejde otvoriť cez TC, normalne ho otvorím:-) mne nejde o to či obrazok otvorím alebo nie v programe na zobrazovanie obrázkov ale na otvorenie cez TC

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    tak si musis k pripone priradit program
    tento pocitac->nastroje->moznosti priecinka->file types->
    najdes si tam priponu asik jpg a priradis k nej program XnView

    alebo jednoduchsie

    v TC pravym tlacitkom na subor co chces otvorit -> otvorit v ->vybrat program .. najdes tam XnView a zaskrtnes vzdy otvarat tento typ suboru v tomto programe...

    cez F3??? no neviem neviem to mozes pozerat tak textak ale nie obrazok...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    marco2233 Pozri príspevok
    tak si musis k pripone priradit program
    tento pocitac->nastroje->moznosti priecinka->file types->
    najdes si tam priponu asik jpg a priradis k nej program XnView

    alebo jednoduchsie

    v TC pravym tlacitkom na subor co chces otvorit -> otvorit v ->vybrat program .. najdes tam XnView a zaskrtnes vzdy otvarat tento typ suboru v tomto programe...

    cez F3??? no neviem neviem to mozes pozerat tak textak ale nie obrazok...
    ..ak kliknem v TC na súbor pravým tlačítkom myši tak mi ho len označí a nič viac, nepýta sa ma čím otvoriť:-)

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ešte môžeš v TC priradiť na prezeranie obrázkov externý program a to aj XnWiev. XnWiev tvrdí, že má na to nejakú podporu.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...mám tam irfanview asociovaný a pridelený ku *.jpg, takže cez F3 mi ten obrazok spustí cez spomínaný prehliadač.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    btw: záleží od verzie TC,,, aj niekto máte CMA Pack (v.0.45) tak má priamo v sebe jendnoduchy prehliadac obrazkov,(atd),,,
    samozrejme cez tlacidlo F3,,
    bobino38 to čo sa ma diať po pravom kliku sa dá nastaviť,, skús to pravé mystitko stlaciť a podržať potom by sa malo otvoriť kontextové menu,, prípadne na klávesnici je napravo od medzerníka je alt, "windows" a tretie s takým zvláštnym obrázkom "kont. menu"...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.