Zavrieť

Porady

Problém s načítaním stránky

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Nemôžem načítať stránku banky, ktorú inak denne navštevujem. Vypisuje mi, že "server sa nenašiel", pričom ostatné stránky mi fungujú normálne. Keď si ju dám zobraziť na inom PC, funguje. Skúšam to aj cez Firefox aj cez IE a nefunguje. Stále vypisuje, že server sa nenašiel.

Dá sa niekde v PC zistiť, či je táto stránka blokovaná alebo dačo také ??? Prosím "polopatisticky".
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
Nemôžem načítať stránku banky, ktorú inak denne navštevujem. Vypisuje mi, že "server sa nenašiel", pričom ostatné stránky mi fungujú normálne. Keď si ju dám zobraziť na inom PC, funguje. Skúšam to aj cez Firefox aj cez IE a nefunguje. Stále vypisuje, že server sa nenašiel.

Dá sa niekde v PC zistiť, či je táto stránka blokovaná alebo dačo také ??? Prosím "polopatisticky".
Zadávaš správnu adresu tej banky? Nevynechávaš na začiatku tie "www."? Nepoužívaš na tej klávesnici miesto bodky čiarku? Deje sa to trvale, alebo si to skúšala len v priebehu pár minúť (mohli mať padnutý server).

Ak robíš všetko správne, napíš adresu tej banky.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Podívej se v nastavení antiviru a firewallu, jestli ji nemáš zablokovanou, případně ji dej mezi výjimky. Pokud používáš doplněk FF AdBlock Plus, může být blokovaná i tam
U IE zkus stránku přidat do kompatibilního zobrazení (IE8)
Víc ti neporadím, nepíšeš ani OS, ani verze prohlížečů.

Možná by pomohl i bod obnovení
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

ak je stránka blokovaná správcom, tak zvyčajne v texte ktorú vypíše na stránke je nápis "access denied". S tým sa dá len jedno... ak skutočne potrebuješ pracovne tú stránku, požiadať o odblokovanie prístupu správcu siete.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Zadávaš správnu adresu tej banky? Nevynechávaš na začiatku tie "www."? Nepoužívaš na tej klávesnici miesto bodky čiarku? Deje sa to trvale, alebo si to skúšala len v priebehu pár minúť (mohli mať padnutý server).

Ak robíš všetko správne, napíš adresu tej banky.
je to www.csob.sk csob.cz mi funguje ...... mám tieto stránky bánk na záložkách a od včera rána mi to prestalo fungovať. Je dosť možné, že mi večer deti niečo "prepli" alebo nejako zablokovali túto stránku a ja netuším ako to odblokovať. Na susednom PC, keď dám www.csob.sk tak to funguje.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
sondaw Pozri príspevok
Podívej se v nastavení antiviru a firewallu, jestli ji nemáš zablokovanou, případně ji dej mezi výjimky. Pokud používáš doplněk FF AdBlock Plus, může být blokovaná i tam
U IE zkus stránku přidat do kompatibilního zobrazení (IE8)
Víc ti neporadím, nepíšeš ani OS, ani verze prohlížečů.

Možná by pomohl i bod obnovení
... z tohto mi hovorí niečo akurát "obnova systému"...tak idem na to
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
...obnova systému veru nepomohla....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
je to www.csob.sk csob.cz mi funguje ...... mám tieto stránky bánk na záložkách a od včera rána mi to prestalo fungovať. Je dosť možné, že mi večer deti niečo "prepli" alebo nejako zablokovali túto stránku a ja netuším ako to odblokovať. Na susednom PC, keď dám www.csob.sk tak to funguje.
Píšeš, že to máš na záložkách... A skúsila si do príkazového riadku dať to www.csob.sk ručne?
Naposledy upravil Chobot : 25.09.09 at 13:10
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
áno...nejde....a som baba

aj som odinštalovala NOD a aj tak nejde
Naposledy upravil jess : 25.09.09 at 12:35
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
áno...nejde....a som baba

aj som odinštalovala NOD a aj tak nejde
Je to tvoj súkromný PC alebo v práci?

Skús ešte, ak používaš Firefox, cez Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť a odkliknúť druhé dve voľby - Blokovať nahlásené podvodné stránky a útočné stránky.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
súkromno/pracovný...ja robím doma účtovníctvo a denne potrebujem chodiť na banky, čo kde prišlo a odišlo ....zaujímavé je, že fakt som s PC nič nerobila a neviem si to vysvetliť, prečo mi odrazu tá csob nejde....už som aj volala na ich infolinku, aby mi poradili, ale neporadili. Vyzerá mi to tak, že mi počítač blokuje iba tieto internetové adresy z csob.sk...a všetky od nich, vrátane internetbankingu....proste nič...ako som písala, nefunguje mi to odvčera rána a už som dala obnovu systému zpred týždňa a nič
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Skús ešte, ak používaš Firefox, cez Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť a odkliknúť druhé dve voľby - Blokovať nahlásené podvodné stránky a útočné stránky.
nepomohlo
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
nepomohlo
A máš na tom PC Firewall?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
A máš na tom PC Firewall?
Čo to je ?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
A máš na tom PC Firewall?
Niečo som našla...Centrum zabezpečenia...Firewall ZAPNUTÉ
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
Niečo som našla...Centrum zabezpečenia...Firewall ZAPNUTÉ
Tak skús ho na chvíľu vypnúť. Ak to potom pôjde, tak budeme vedieť kde je chyba a nebude problém ju odstrániť.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Tak skús ho na chvíľu vypnúť. Ak to potom pôjde, tak budeme vedieť kde je chyba a nebude problém ju odstrániť.
Firewall VYPNUTÉ ....problém ostal......SERVER SA NENAŠIEL .... Firefox nedokáže nájsť server www.csob.sk.

už som aj MOzillu preinštalovala a nič, ale nejde to ani v IE
Naposledy upravil jess : 25.09.09 at 14:10
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
Firewall VYPNUTÉ ....problém ostal......SERVER SA NENAŠIEL .... Firefox nedokáže nájsť server www.csob.sk.

už som aj MOzillu preinštalovala a nič, ale nejde to ani v IE
Tak neviem, tu už končia moje nápady. Treba zavolať Muldera a Scullyovú.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Tak neviem, tu už končia moje nápady. Treba zavolať Muldera a Scullyovú.
.......aj tak díky za pomoc
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Stránku Ti neotvorí ani tak, že zadáš do Google "čsob"?
Skúsila si aj refresh?
Aký máš OS?
Skontrolovala si aj prípadné vírusy?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
.......aj tak díky za pomoc
Skús zadať ešte :

http://csob.sk/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať