Zavrieť

Porady

Štvrťročný výkaz o práci

Prosím o radu - našla som štvrťročný výkaz o práci za II. štvrťrok 2009...tak z toho usudzujem, že ho zachvíľu budem musieť urobiť aj ja , kam sa posiela tento výkaz?? a načo slúži?

ďakujem pekne...Peťa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Babulica Pozri príspevok
    Prosím o radu - našla som štvrťročný výkaz o práci za II. štvrťrok 2009...tak z toho usudzujem, že ho zachvíľu budem musieť urobiť aj ja , kam sa posiela tento výkaz?? a načo slúži?

    ďakujem pekne...Peťa
    Pracovisko štatistického výkazu máš uvedené na I. strane výkazu.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Slúži asi na to, aby sme potom v médiach počuli /čítali, že na základe údajov Štatistiského úradu je to tak a nie inak

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    Ahojte,
    Presne nerozumiem ci mam do evidencneho poctu zamestnancov zahrnut aj konatela. Vo vysvetlivkach je napisane ze tam patria zamestnanci v pracovnopravnom pomere, ako aj voleni funkcionari, ktorý nevykonavajú cinnost v pracovnom pomere. K tym funkcionarom patri aj konatel? U nas konatel nema pracovnu zmluvu s nasou firmou.

    Dakujem vopred za pomoc!

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    pokiaľ konateľ nemá PZ, tak nie je zamestnancom. Pre vysvetlenie volený funkcionár je napr. starosta obce, primátor mesta....

    Danka263 je offline (nepripojený) Danka263

    pracovníčka obecného úradu Danka263
    Dievčence, tento výkaz čaká aj na mňa, ale to je raz -dva ale neznášam hlásenie o odvedenej dani((

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    Ahojte, este sa chcem spytat na technicku zalezistost, posielam totiz tento vykaz prvykrat.

    Chcel by som ho odovzdat elektronicky, uz som sa aj zaregistroval na stranke, len sa tam neviem dopatrat k podrobnejsim informaciam. Takze, mam ten vyplneny vykaz naskenovat a prilozit ho ako prilohu do toho formularu? Ci pri elektronickom odovzdani ho treba mat v nejakej specialnej forme? (napr ako pri socialnej ci zdravotnej poistovni)

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    musíš to mať vo formáte xml a tak to odošleš - sú tam 4 kroky a myslím, že druhý je nahrávanie súboru...

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    kto podava tento vykaz o praci? vsetky firmy? prosim o usmernenie kto ma a nema povinnostp odavat na statist.urad tento vykaz... velmi pekne dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.