Zavrieť

Porady

cvičenie rodičov s deťmi

Bol mi pridelený záujmový krúžok "cvičenie rodičov s deťmi" v MŠ.
V rámci jeho plánovania som hľadala na internete dáke informácie, konkrétne cviky, lebo ma nič nenapadá ...
A nič som nenašla. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, kde by som našla pomôcku ( aj video, rozpis cvikov,... ) ?

Vopred ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    avonka1 Pozri príspevok
    Bol mi pridelený záujmový krúžok "cvičenie rodičov s deťmi" v MŠ.
    V rámci jeho plánovania som hľadala na internete dáke informácie, konkrétne cviky, lebo ma nič nenapadá ...
    A nič som nenašla. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, kde by som našla pomôcku ( aj video, rozpis cvikov,... ) ?

    Vopred ďakujem za pomoc.
    Pokiaľ nemáš skúsenosti v organizovaním resp. vedením takéhoto krúžku, radšej by som si zvolil iný - menej náročný, resp. v ktorom si "viac doma";
    ... alebo budeš musieť veľa naštudovať ... lebo pri výchove detí si treba uvedomiť, že dieťa prechádza určitým pohybovým vývinom, ktorého zásady sa musia rešpektovať;

    avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

    avonka1
    Pracujem v škôlke už 11. rok, a žiaľ, nedostala som možnosť výberu krúžku. :-(
    Iste by som si tento dobrovoľne nevybrala, nie som ani pohybovo najzdatnejšia... no čo už... :-(
    Snáď niekto poradí, ak nie, tak si to od vedenia "zlíznem"... :-(

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Skús hľadať medzi videami (napr. na youtube) alebo si myslím, že v kníhkupectvách/knižniciach nájdeš vhodné knižky.

    Pre inšpiráciu prikladám PDF súbor, kde je pár obrázkov s cvikmi pre deti a rodičov.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    avonka1 Pozri príspevok
    Takže ako dopadlo naše prvé cvičenie? Prišiel manželský pár s dvoma deťmi.
    ...ale možno sa postupne pridajú aj ďalší a rozbehne sa to.

    avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

    avonka1
    Takže včera sme sa riadne rozšupli: manželský pár s deťmi prišiel opäť a pridali sa aj ďalšie dve mamičky s deťmi, čiže 4+4...

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    avonka1 Pozri príspevok
    Takže včera sme sa riadne rozšupli: manželský pár s deťmi prišiel opäť a pridali sa aj ďalšie dve mamičky s deťmi, čiže 4+4...
    No vidíš, postupne sa budete "rozširovať"

    janecdan je offline (nepripojený) janecdan

    janecdan
    Aj ja ďakujem, hľadám niečo také, aby sme s drobcom v tomto sychravom počasí vyplnili čas.... energie má dosť a telku UŽ NECHCEM ZAPINAŤ! Teraz sme tretí deň úplne bez PC a Minimaxu a je to neporovnateľné!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.