Zavrieť

Porady

Potrebujem radu

caute mam taky mensi problem mam windows 7 original rc dneska som si ho nainstaloval aj s updatami aj slovencinou aj som ho zaregistroval na microsofte dal som restartnut windows a ako mal nabehnut windows po tim logu tak mi nabehla modra obrazovka a nejde mi dalej windows vzdy sa mi restartuje automaticky sam neviem kde som urobil chybu lebo ked som instaloval tak som dal custom a nie update moze to robit aj to co si mislite co to vlastne robi? lebo som s toho magor a neviem co dalej
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    Ahoj,
    pokial ide o taku tu tradicnu modru obrazovku, tak ide pravdepodobne o to ze si nerozumie s dakym HW zariadenim. Driver ktory pouziva nepracuje spravne.

    Predsa len mas nainstalovanu RC verziu.

    Nemal si nahodou nainstalovany Kaspersky Antivirus ? Viem ze jeden security update vyrabal konflikt s KA a nasledne zbrazoval bluescreen.

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    nazdar duchanito mal som raz aj ja taky problem ako to vlastne riesit kde sa potom daju stiahnut tie driveri ja mam inac nod32 moze to robit aj ten antivirus ?

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    Uf, ci aj pri nod32 to neviem.

    s kaspersky antivirus bol fix jednoduchy (islo o chybny subor). zapnut system v nudzovom rezime a vypnut spustanie antiviru. Popis tu:

    windowsfixup.com/2009/04/latest-windows-7-updates-cause-bsod-fix/

    (sry ze ta linka je pridana tak ako je ale moc pocet prispevkov vo fore mi este nedovoli postnut link normalne

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    hej ale tam len pise ked mas kaspersky antivirus daju sa nejake driveri stiahnut alebo ako to riesit?

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    sice len tazko rozumiem tvojmu prispevku ale ok

    ano win 7 ...bavime sa predsa o win 7 ci ?

    asi velmi nie -> to je co ? ...bud ano alebo nie. Ak nevies ako sa ide do nudzoveho rezimu mas to na ten stranke co je v mojom druhom prispevku (windowsfixup.com/2009/04/latest-windows-7-updates-cause-bsod-fix/), krok 1 a 2 (linku musim davat zatial ako text mam malo prispevkov na fore).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.