Zavrieť

Porady

hlučný ventilátor na notebooku MSI

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, kde je nejaký servis na notebooky MSI v SR. Alebo či sa dá kúpiť nový ventilátor na notebook MSI...mám taký problém, že asi po dvoch rokoch používania mi začal hučať ventilátor, dosť otravne a hlasno...už som ho aj vyčistil a namazal, ale pomohlo to iba na malú chvíľu.
ďakujem za radu....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No neviem, ci ti huci pre nejaku "jeho" zavadu, ale ja to skor vidim na prehrievanie niecoho, co zapricinuje nadnerne spustanie ventilatora. Ja som mal ten isty problem s DELL, nakiniec to skoncilo tak, ze sa rozpadla grafika a musel prist servs, chlapik vymenil celu zakladnu dosku, lebo sa prehrievala grafika a odvtedy ide aj ventilator v pohode (ventilator ale nemenil).

    radinod je offline (nepripojený) radinod

    radinod
    hučí aj pri minimálnom výkone procesora...na začiatku stačilo po nom trochu poklepať a prestalo to...teraz vrčí stále...myslím, že je to poruchou toho ventilátora...

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    Zarucny servis NTB MSI

    MSI
    PENTA SK s.r.o. , Hradská 3G , 821 07 Bratislava , Tel.: +421 2 40 20 25 51 , Fax: +421 2 40 20 25 59 , E-mail: sales@pentask.sk,
    ČR - PENTA CZ s.r.o ., Povážská 266, 386 01 Strakonice, dvorak@penta.cz, +420 383369148, +420 800101010

    pozarucny napriklad

    http://www.nernst.sk/

    Ericsoft je offline (nepripojený) Ericsoft

    Ericsoft
    Vyčistením a namazaním mu síce pomôžeš, ale vybyté ložisko či vydraté pohyblivé diely neopravíš.. rozobrať, vymeniť, alebo potom servis, to ti urobí hocikto, stačí zohnať vhodný ventilátor.

    hlučný ventilátor na notebooku MSI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.