Zavrieť

Porady

Manual Mercedes-Benz tiredy A

Kupil som si ojazdeny Mercedes-Benz 170 CDI rok vyroby 1999, tovarenske oznacenie W168. Problem je v tom, ze nemozem najst servisny manual v anglickom alebo ceskom jazyku. Nasiel som iba v ruskom jazyku 300 stranovy pdf subor, ale som t toho totalne vedla.Dakujem za odporucania.
P.S.kupit si do za 63 liber alebo 3300 kč je podla mojho nazoru vela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evženia je offline (nepripojený) evženia

    evženia
    škoda, pred pár dnami som autíčko aj so všetkými papiermi predala,... ale skúsim sa ešte opýtať kupca...
    Vdaka vsetkym za pomoc.Knizna podoba je knizna, ale ak ju nenajdem, tak sa mi bude hodit aj ten softik.

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    Ahoj
    Od koho si to MV kupoval?
    ak od PO (v bazari, autorizovany predajca), tak su povinni ti dodat aj manual/navod na obsluhu v SJ,

    jeden slusny list to urcite vyriesi :-)
    Ahoj Dani,
    kupil som ho od chlapika, ktory ho doviezol pred par rokmi z Nemecka.
    Samozrejme bol to podnikatel a jazdila na nom jeho zena. Podvedome som si myslel, ze sa o auticko staral (predsa jazdila na nom jeho zena), ale opak je pravdou. Vyzera to tak, ze na nom nic nerobil a postupne mi zacinaju rozne veci odchadzat - samozrejme serves mercedesu je drahy.Takze tak.
    Navod na obsluhu mi nepomoze, potreboval by som servisny (dielensky) manual. Ako som uz pisal, presiel som rozne cluby mercedes a fora nielen zamerane na auta (e-books) - vysledok bol taky, ze mam servisny manual, ale v rustine a dost nekvalitne oscanovany (moja rustina pri odbornych vyrazoch stroskotala). Vdaka za ochotu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    hybernekus Pozri príspevok
    Kupil som si ojazdeny Mercedes-Benz 170 CDI rok vyroby 1999, tovarenske oznacenie W168. Problem je v tom, ze nemozem najst servisny manual v anglickom alebo ceskom jazyku. Nasiel som iba v ruskom jazyku 300 stranovy pdf subor, ale som t toho totalne vedla.Dakujem za odporucania.
    P.S.kupit si do za 63 liber alebo 3300 kč je podla mojho nazoru vela
    Ak si neskúšal , tak sa pozri na ...dá sa niečo stiahnuť ...

    Mercedes WIS

    http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    hybernekus Pozri príspevok
    Ahoj Dani,
    kupil som ho od chlapika, ktory ho doviezol pred par rokmi z Nemecka.
    Samozrejme bol to podnikatel a jazdila na nom jeho zena. Podvedome som si myslel, ze sa o auticko staral (predsa jazdila na nom jeho zena), ale opak je pravdou. Vyzera to tak, ze na nom nic nerobil a postupne mi zacinaju rozne veci odchadzat - samozrejme serves mercedesu je drahy.Takze tak.
    Navod na obsluhu mi nepomoze, potreboval by som servisny (dielensky) manual. Ako som uz pisal, presiel som rozne cluby mercedes a fora nielen zamerane na auta (e-books) - vysledok bol taky, ze mam servisny manual, ale v rustine a dost nekvalitne oscanovany (moja rustina pri odbornych vyrazoch stroskotala). Vdaka za ochotu.
    Ja som dopadol obdobne ...

    Svoj manuál , síce originál , som požičal a dotyčný ho vraj " stratil ".....

    Vyriešil som to tak , že som prelustroval autobázáre vo svojom okolí a nakoniec aj našiel to moje autíčko / dravú zver .. /....
    Išiel som za majiteľom bazáru , objasnil situáciu , nadniesol požiadavku , prosbu , doma oscenoval a do 24 hodín som mu manuál vrátil ...s vďakou samozrejme , fľaška hruškovice to riešila ...

    Manuál je , samozrejme , originál , no dobrý translátor v spolupráci s ešte lepším automechanikom všetko riešia ....obe , pre upresnenie , mám ...

    Manual Mercedes-Benz tiredy A

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.