Zavrieť

Porady

PC disk - neotvára

Stala sa mi nepríjemná vec. Disk mám rozdelený a pri otváraní jednej časti mi vypisuje hlásenie:Disketa v jednotke E nie je naformátovaná. Chcete ju naformátovať? Ak dám ANO, vypisuje hlásenie: Disketa v jednotke E sa nedá naformátovať. Vo vlastnostiach o disku mi ukazuje že disk je plný.
Disk C mi šlape. Poradíte postup? ako laikovi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    A co disk D:? Nie tam by si mal mat sekundarnu particiu teda tvoju druhu cast rozdeleneho disku? Nejak mi nesedi ze chces otvorit E:

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    Ano viac, C je bez problémov nejde D a E. Na E nám všetky súbory s ktorými pracujem.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Lenže keď dáš disk naformátovať, prídeš o data. Keď chceš nejakú časť z neho formátovať, dá sa napríklad programom Acronis. Pokiaľ nie je zakúpený, tak sa dá stiahnuť trial verzia.

    http://www.slunecnice.cz/sw/acronis-...irector-suite/

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    si si isty ze nemas poprehadzovane oznacenia particii, mechanik? ci nahodou sa nesnazis pristupovat inde (napr. cd mechanika, disketova atd.) ...ak je to diskova particia a mas tam data a hlasi ti toto... moze to byt problem s "tabulkou particie" (moje pomenovanie ... softom na obnovu dat by si to ale von dostal v pohode.. free ale nepoznam ziadny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.