Zavrieť

Porady

Pracovný pomer

Dobrý deň
Dúfam, že mi niekto poradí. Pracujem v škole, kde sa vytvárajú pracovné zmluvy od 2.9 do 30.6. pre niektorých zamestnancov - čiže len na školský rok. Problém je v tom, že neviem, či mám ku každej pracovnej zmluve dať podpísať Súhlas so spracúvaním osobných údajov, Pracovnú náplň, Sľub zamestnanca vykonávajúceho verejnú službu, Poučenie o mlčanlivosti ohľadne osobných údajov detí. Tieto tlačivá majú podpísané so skoršou pracovnou zmluvou, ktorej platnosť už ale skončila a má novú pracovnú zmluvu. Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    susann2 je offline (nepripojený) susann2

    susann2
    Alex18 Pozri príspevok
    Dobrý deň
    Dúfam, že mi niekto poradí. Pracujem v škole, kde sa vytvárajú pracovné zmluvy od 2.9 do 30.6. pre niektorých zamestnancov - čiže len na školský rok. Problém je v tom, že neviem, či mám ku každej pracovnej zmluve dať podpísať Súhlas so spracúvaním osobných údajov, Pracovnú náplň, Sľub zamestnanca vykonávajúceho verejnú službu, Poučenie o mlčanlivosti ohľadne osobných údajov detí. Tieto tlačivá majú podpísané so skoršou pracovnou zmluvou, ktorej platnosť už ale skončila a má novú pracovnú zmluvu. Dakujem za odpoved.
    Súhlas na spracovanie osobných údajov ja znovu nedávam podpisovať. Je urobený na dobu neurčitú a súvisí s pracovno právnym vzťahom zo zamestnávateľom, nie je povedané, že platí len pre konkrétny pracovný pomer. Sľub sa už nevykonáva. Poučenie o mlčanlivosti tiež neplatí len pre konkrétny pracovný pomer, pretože povinnosť dodržiavania mlčanlivosti platí aj po skončení PP, takže ani tento nedávam znova podpisovať. Pracovnú náplň mením alebo robím dodatky len v prípade zmeny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.