Zavrieť

Porady

oprava auta

Dobry den,
chcela by som Vas poprosit o jednu radu. Manzelovi niekto na parkovisku nabural lavy blatník na novom aute a dal si to zatial vyklepat len nejakemu amaterovi. Problem je v tom,ze to stale nie je dobre a chceli by sme to dat opravit do servisu. Mame aj havarijnu poistku a ja by som chcela vediet,ze ci mi to uznaju v servise a opravia a my uhradime len spoluucast, alebo nie? Ak mi vie niekto v tomto nieco poradit, budem velmi rada. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Samozrejme že mu to v servise opravia.Ale .Najskôr by ste mali pozrieť do zmluvy o havarijnom poistení ,na to akú vysokú spoluúčasť máte zadefinovanú.Väčšinou sa piostky robia tak že napríklad.Máte v zmluve spoluúčasť 300 €.To znamená ,že ak si servis vypýta za opravu blatníka 330€.Tak vy zaplatíte 300€ a poisťovňa doplatí zvyšných 30€.
    Preto doporučujem.Ak vám ten zle vyklepaný blatník vadí tak si to dajte opraviť.Ak je to také že sa to dá prežiť odporúčam nechať tak a čakať na to či sa vám stane väčšia škoda .A potom to dať všetko opraviť naraz.
    Pozrite sa aj na to či máte poistenie voči vandalizmu.
    Naposledy upravil 220870 : 30.09.09 at 19:41

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.