Zavrieť

Porady

DIANETIKA

Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať,či ma niekto skúsenosti s DIANETIKOU.. Ak áno, tak napíšte skúsenosti, čo si myslíte o tom..
Naposledy upravil arizona : 01.10.09 at 08:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dajana16 je offline (nepripojený) dajana16

    dajana16
    NIMBUS Pozri príspevok
    Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať,či ma niekto skúsenosti s DIANETIKOU.. Ak áno, tak napíšte skúsenosti, čo si myslíte o tom..
    Ak sa nemylim, ide o akusi bibliu scientologie. Takze dakujem...

    arimi je offline (nepripojený) arimi

    arimi
    ja mám skúsenosti. a otrasné. všetok ten horor, ktorý som tu za polroka popísala a ktorý sa u nás doma odohrával, má na svedomí práve toto svinstvo. sú to semináre a školenia a manžel sa dostal do ich opatery a už je celý ich. je to niečo otrasné, ak im podlahne slabší človek, potom je to naozaj horor...

    arimi je offline (nepripojený) arimi

    arimi
    teraz práve rozmýšlam, ako ich zažalovat, lebo mi celkom rozbili rodinu a zničili deti a urobili to vedome...ani ja som netušila, že je to práve spolok scientologov, až nedávno som sa preklikala od mužových kolegyn až ku šefom tohto spolku

    lofr je offline (nepripojený) lofr

    lofr
    na druhu stranu, ich vyjadrenie k psychiatrii zdielam, a povazujem ju za ovela vacsie svinstvo. K samotnej scientologii sa neviem vyjadrit, literaturu som necital, a do akejkolvek cirkvi nechcem vstupovat.
    arimi, plodna diskusia v takejto veci znamena zahrnut vsetky strany, teda aj manzela. Mas nejaku temu, kde si to zrhnula? Rad by som sa dozvedel viac.

    arimi je offline (nepripojený) arimi

    arimi
    uf, je toho velmi vela, čo som popísala, lebo to boli šoky. ale píšem aj v "možno schizofrenia, videonahrávky proti mojej voli, musela by som to pozriet...

    arimi je offline (nepripojený) arimi

    arimi
    a ešte je to - manželov právnik, a poistné zmluvy, ale si klikneš na moje meno nalavo, tak sa tak objavia všetky moje príspevky...fakt toho je dost :-)

    arimi je offline (nepripojený) arimi

    arimi
    no aa k tej psychiatrii...ja som sa nemala moc času venovat tomu, či je psych, dobrá či nie, lebo nám horelo za patami a manžel po protialk. bral antabus a lieky na depresie...u alkoholika je problém vyliečit sa sám od seba bez pomoci psychiatra...je to smrtelná choroba a neverím dianetike, že je schopná svojpomocne sa z toho dostat....a tiež sa mi nepáči, že kvoli dianetike manžel vypaluje čierne satanské sviečky\ nonstop den noc, a vydymuje ma sušenými bylinami a vyhána zo mna zlých duchov...takto skončím na psychiatrii ja, lebo je to horor...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.