Zavrieť

Porady

hallowenska párty

Ahojte.
Chystáme s partiou párty na halloween v maskách. Len nejako neviem nájsť inšpiráciu na masku pre seba. Malo by to byť jednoduché, aby sa v tom dalo dobre pohybovať a tiež aby sa v tom dalo vyjsť aj von - cesta na párty. Cigánka, striga, pirát, kovboj a pod. tam už určite budú. Chcelo by to niečo originálne ale aj aby maska nebola veľmi drahá.
Vopred ďakujem za všetky nápady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Môžeš byť duch, prehoď cez seba bielu plachtu a vystrihni otvory na ústa a oči.

    rozeta je offline (nepripojený) rozeta

    rozeta
    aj nad tým som rozmýšľala, no keďže mi je ľúto plachty, tak som vymyslela "arabku" to je podobné, len si neviem predstaviť ako sa v tom bude presúšať po ulici, má to aj výhody - žiadny mejkap a pod to hoci aj tepláky :-DD

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    JarkaL Pozri príspevok
    Môžeš byť duch, prehoď cez seba bielu plachtu a vystrihni otvory na ústa a oči.
    Predstavila som si, keby v takej maske šoférovala

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    stonka Pozri príspevok
    Predstavila som si, keby v takej maske šoférovala
    Tu by to okolie asi nepochopilo, neviem či by maska neskončila na pohotovosti

    Inak minulého roka som bola v čase Halloweenu vo Vancouveri. Oni to tam naozaj úplne vážne prežívajú už dva týždne dopredu. Domy, záhrady majú ozdobené tekvicami, pavučinami, strašidlami, bosorkami, v záhradkách majú cintoríny...
    a v deň ,,H" chodia v maskách deti do škôl, ľudia v maskách do práce, v obchodoch obchodníčky, lekári v zdravotných strediskách - jednoducho všetko v maskách.
    Bolo to nezvyčajné pre Európana,ale páčilo sa mi to. A tie detičky, tým žiarili očičká asi najviac

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ja keď som riešil akú masku si zvoliť na karneval,tak mi bolo povedané,že nemusím mať nijakú-doslova-" stano,ty si maska už sám o sebe..."

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.