Zavrieť

Porady

Nepoznáte tento MP3 prehrávač?

Dostal sa mi do rúk MP3 (alebo MP4?) prehrávač, a potreboval by som k nemu návod, lenže nikde na ňom nieje napísaný typ. Viem len tieto údaje: LAVOD, 1GB alebo MicroSD, nabíjanie cez USB. Má farebný displej a vie zobraziť aj fotky a video (neviem akého formátu, ešte sa mi žiadne nepodarilo prehrať). Prikladám jeho foto, rozmery má 77 x 39 x 11 mm.

Ak ho niekto poznáte, napíšte mi aspoň typ, lebo na internete sa mi ho nepodarilo nájsť.
lavod 1gb.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    PotPalo Pozri príspevok
    Dostal sa mi do rúk MP3 (alebo MP4?) prehrávač, a potreboval by som k nemu návod, lenže nikde na ňom nieje napísaný typ. Viem len tieto údaje: LAVOD, 1GB alebo MicroSD, nabíjanie cez USB. Má farebný displej a vie zobraziť aj fotky a video (neviem akého formátu, ešte sa mi žiadne nepodarilo prehrať). Prikladám jeho foto, rozmery má 77 x 39 x 11 mm.

    Ak ho niekto poznáte, napíšte mi aspoň typ, lebo na internete sa mi ho nepodarilo nájsť.


    LAVOD CORPORATION

    PrimaryBusiness Type: Manufacturer,Importer/Exporter
    Products/Services We Offer: External Storage, USB Flash Disk, MP3 Players, Digital Frame
    Year Established: 2003
    OEM/ODM : Available
    Focus Markets:
    EUROPE: 80%
    NORTH AMERICA: 10%
    ASIA: 10%
    http://www.q4321.com/company/profile.asp?companyid=8844

    Inak , čo sa týka návodu , zožeň si nejaký iný , povedzme TEAC .....všetky sú na jedno kopyto ...akonáhle budeš vedieť princíp jedného , vnikneš do tajov aj toho svojho ...
    Je to ako s mobilom , nič nové , akurát sa pohybuješ v inom prostredí ...

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Tak som si stiahol návod na TEAC MP-211 a moc mi to nepomohlo. Keď chcem použiť napríklad diktafón, tak to neviem spustiť. Najprv sa vyberie priečinok MICIN.DIR (ktorý je prázdny), a potom neviem ako ďalej-ako spustiť nahrávanie. Na TEAC sa má podržať tlačidlo play, ale na tomto mi to vypne, lebo podržaním play sa vypína. Skúšal som podržať alebo stlačiť aj iné tlačidlá, ale vždy to buď nič nerobilo, alebo som sa dostal o priečinok vyššie, alebo naspäť do výberu funkcie (diktafón-fotky-hudba...).

    Už začínam mať podozrenie na chybný firmware.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Už som na to prišiel. Nahrávanie sa dá spustiť len počas prehrávania, a to tlačidlom, ktorým sa volí režim zmeny hlasitosti. No, dosť debilne vymyslené...
    Inak kvalita záznamu je taká mizerná (rušenie), že to ani nebudem nikdy používať ako diktafón.

    Nepoznáte tento MP3 prehrávač?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.