Zavrieť

Porady

automaticke ukladanie hesiel

Dobry den. Existuje nejaka moznost, nastavenie, aby sa ma Firefox nepytal, ci chcem ulozit prihlasovacie hesla, ale aby ich ukladal automaticky?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

    neviem.ako
    tomas67 Pozri príspevok
    Otvoríš mozilu, možnosti bezpečnosť, zafajkneš pamätať si heslá stranok.
    Ano, takto to mam, ale predsa ak zadam na nejakej stranke, ze nechcem, aby si Firefox pre tento pripad zapamatal heslo, tak sa to heslo neulozi.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    neviem.ako Pozri príspevok
    Dobry den. Existuje nejaka moznost, nastavenie, aby sa ma Firefox nepytal, ci chcem ulozit prihlasovacie hesla, ale aby ich ukladal automaticky?

    Dakujem.
    Takú možnosť som vo FF nenašiel. Myslím, že tvorca chcel, aby sa FF vždy spýtal, či má uložiť heslo, aby sa nedalo robiť nekalé veci na PC. To by niekto mohol v internetovej kaviarni to takto nastaviť a pekne by zbieral klientské heslá bez toho, aby užívatelia o tom vedeli, či boli na to upozornení. Takto, keď sa ich to spýta, či chcú uložiť heslo, tak jasné, že odkliknú "nie". Doma nie je problém si zakliknúť áno, viac sa pre tú stránku už FF nebude pýtať.

    automaticke ukladanie hesiel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.