Zavrieť

Porady

iPhone???

Mám krásny nový telefon, len žiaľ s ním neviem nič urobiť - okrem telefonovania. To som zvládla. A ešte správy... aj to neviem aké veľké sms alebo mms posielam, nikde to neviem zistiť - len na konečnom počte na účte v Tmob. Vkladať hudbu, vyberať fotky, skrátka všetko to čo som bola zvyknutá robiť na Nokii - to mi vôbec nejde. Videla som aj návod, ale nedarí sa. Nemám prehľad - je na to literatúra - nie v angl. jazyku, ktorá by praobyčajnému laikovi pomohla zvládnuť prácu s týmto zázrakom? Úplne najviac by mi pomohol niekto keby to urobil za mňa ... ale nie preto že sa mi nechce, rada sa to naučím, len momentálne neviem kde a ako... Vie mi niekto poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    No ahoj..ak si z NR/LV alebo okolia tak ti s tym rad pomozem osobne...
    Alebo mi napis na icq-478-261-041

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    co tak ten ajfon hodit o stenu, a kupit si novu nokiu??

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Fero11 Pozri príspevok
    google mi nehovoril nic o tom, ze by mal dnes dovolenku ....
    http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...%A5&meta=lr%3D
    Výsledky 1 - 10 z približne 23 500 000 pre iphone manual. (0,19 sekúnd)

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    buchač Pozri príspevok
    ...lepšie by bolo ....EJ FUJ ...doslovný preklad ...
    Kto nevie s ním pracovať, nie je spokojný..syn má iPhone, chráni si ho ako oko v hlave, predtým mal všetky telefóny po pár mesiacoch na nepoznanie. (poškriabané).... Dal mi na vedomie, že už iný mobil nechce, iba jablko....

    giovanna1 je offline (nepripojený) giovanna1

    giovanna1
    áno, priznávam, neviem používať pokrokové zariadenia ... ale viem upiecť fajnový koláč, aj fotografovať viem, a v záhradke sa tiež nestratím No pokúsim sa to napraviť, jasne, všetkým ďakujem, dnešná noc bude venovaná môjmu telefonu. On ten telefon je určite dobrý, len zložitý na mňa... ja som nemala v pláne ho vlastniť, skrátka ho mám, tak sa idem potrápiť s ním.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    giovanna1 Pozri príspevok
    áno, priznávam, neviem používať pokrokové zariadenia ... ale viem upiecť fajnový koláč, aj fotografovať viem, a v záhradke sa tiež nestratím No pokúsim sa to napraviť, jasne, všetkým ďakujem, dnešná noc bude venovaná môjmu telefonu. On ten telefon je určite dobrý, len zložitý na mňa... ja som nemala v pláne ho vlastniť, skrátka ho mám, tak sa idem potrápiť s ním.
    možno ti pomôže táto stránka
    http://www.iphone.cz/

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Niekomu sa paci, niekomu nie. V prvom rade sa drz manualu, isto si ho dostala. Ked ako sama pises ze nie si technicky typ, tak zial naozaj len citat a citat manual, alebo mat stastie na cloveka co byva blyzko teba a ukaze ti co potrebujem vediet. iPhone - designovka. Ja osobne by som ho nechcel. A ak ano, tak okamzite by som potreboval robit jailbrake, cim zas stratim zaruku... Hlavne ze budes s nim spokojna. a vela zabavy

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Boze vsak ked chce tak mi mapis zajtra na icq vecer a pomozem ti.Alebo kuk na sk-iphone.net
    JailBrakeom zaruku nestratis..staci rstore a mas
    Designovka?No ani nie uz daaaavno....dokaze to vsetko co Netbook v podstate....Vysvetlite pojem dewsignovka a mozeme sa bavit dalej takymto veciam..inak to neries lebo asi nevies o com pises....
    Naposledy upravil xxxpower2 : 05.10.09 at 20:00

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    2 xxxpower2 - a to porovnavas s netbookom, tak to potom mozeme hovorit o kazdom jednom PDA-cku a nie iba o iPhone... Ale toto tu neriesme, OK?

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Vsak neriesime ja len riesim to ze tu ltosi radil uplne hluposti.Niekto tu chce pomoct a posty typu hod o stenu a podobne su uplne od veci.Nemyslis?Pokial s nim nevie robit tak jej velmi rad pomozem a to hocikomu

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mpca Pozri príspevok
    co tak ten ajfon hodit o stenu, a kupit si novu nokiu??
    ...lepšie by bolo ....EJ FUJ ...doslovný preklad ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.