Zavrieť

Porady

Potvrdenie o rovnocennosti štúdia

Dobrý deň,
prosím Vás, treba žiadať od študentov VŠ, ktorí študujú mimo SR Potvrdenie o posúdeni rovnocennosti štúdia v zahraničí?
Ďakujem,pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lefa je offline (nepripojený) lefa

    lefa
    lefa Pozri príspevok
    Potvrdenie treba na daňový bonus.


    Nik nevie poradit? Vy- mzdarky to neziadate od studentov, ktorí studuju mimo SR a rodic si uplatnuje DB na dieta?

    Ančika je offline (nepripojený) Ančika

    Anna M Ančika
    Kedysi dááávno som to už vybavovala. Teraz stačí, ak ti prinesie z ÚPSVaR potvrdenie, že poberá na to dieťa prídavky. Je to také troška zjednodušenie, ale postačuje to na priznanie nároku na DB.

    lefa je offline (nepripojený) lefa

    lefa
    Ančika Pozri príspevok
    Kedysi dááávno som to už vybavovala. Teraz stačí, ak ti prinesie z ÚPSVaR potvrdenie, že poberá na to dieťa prídavky. Je to také troška zjednodušenie, ale postačuje to na priznanie nároku na DB.

    Tak to je naozaj jednoduchsie, vdaka za typ.
    pekny den.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Raz som mala prípad, kedy ministerstvo školstva potvrdilo listom, že štúdium na zahraničnej škole je rovnocenné so štúdium na slovenskej škole. Trvalo to dlhšie, pretože sa ministerstvo muselo spojiť so zahraničnou školou, ale v pohode to vydali.

    Potvrdenie o rovnocennosti štúdia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.