Zavrieť

Porady

Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Stanislav 1975 Pozri príspevok







Myslím, že keby tam neboli tí policajti, tak ten reportér dostane od tých štamgastov takú cez držku, že....

Strašne rýpavý typ to je, priam si o to koledoval...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Tolkeeeee roky a nezmenilo sa k lepsiemu absolutne nic. Skor naopak
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Stanislav 1975 Pozri príspevok







KRÁSNE.........
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aj toto sa mi páči...


0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Chobot Pozri príspevok
Myslím, že keby tam neboli tí policajti, tak ten reportér dostane od tých štamgastov takú cez držku, že....

Strašne rýpavý typ to je, priam si o to koledoval...
Ale ten prevádzkar v tom druhom videu sa dobre bránil...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
camozzi Pozri príspevok
Tolkeeeee roky a nezmenilo sa k lepsiemu absolutne nic. Skor naopak
, no predsa som sa musel tak trochu vyjadriť , nakoľko je dosť veľa poprekrúcaných skutočností , ktoré mládež vidí a počuje len sprostredkovane a čo je hlavné , účelovo ...

K oveľa , oveľa horšiemu .....

Vtedy sa kontroloval chlast , či dotyčný je zamestnaný alebo nie ....
Nemal si pečiatku , si príživník , štát Ťa živiť nebude , šup do ťurmy ...

Dnes ..???????

Nemáš pečiatku , si ožratý ako snop , serie , koho to asi tak št...rie......
Policajta , poslanca ....čo Ti kto môže , keď nejak obzvlášť v tom pohostinnom zariadení nevystrájaš ..????

Vás to neštve ?
Platíte dane / ja už síce nie , živíte ma ... / ale štvú ma veci okolo tak , ako keby som ich platil a boli teda poriadne vysoké ...

Tak potom ako je vám , keď vidíte šoty na You Tube , ako je zrichtovaná naša mládež po požití chlastu , P-čka , kokosu , marišky čikuli , čuča ............bóže , je toho toľko , že diplomku by som vedel urobiť ...
Netvrdím , že sa nevystrájalo v tej dobe , aj skôr sme poniektorí zažili a aj vymysleli iné veci , ale všetko v mediach normy
Dnes po určitej večernej hodine sa na ulicu ani neoplatí vyjsť , lebo nebude jeden vedieť , komu má poďakovať , nakoľko takú fásne , že bude mať pred očami nie jednu hviezdičku , ale celú oblohu ...
...a akože toto je vám , hm , na smiech ..?????

Že minoritná / určitá / spoločnosť nerobí , ale len sa poflakuje , kradne , bije , vraždí .....ale sociálne výhody berie ...

No tak , poďme smejme sa .....
Že sa Gustík zašpotal , že mal možno vypité pri čítaní prejavu ????
Ale to je už pasé ..!!!!!! Hlavne , keď si prečítam názov témy ....
Horšie je , že v dnešnej dobe sú naši zákonodarcovia chránení takou imunitou , že ani 5 kg semtexu by ju nerozbilo ....

Zaspomínam si na časy minulé , je pravdou ...
Je tiež pravdou , že bolo ako bolo ....vraj neboli pomaranče
Vraj sa nemohlo cestovať ......
VRAJ ....

Všetko je ale diskutabilné .....VRAJ

Chobot Re: Pitie alkoholu počas pracovnej doby a mládeže...
Myslím, že keby tam neboli tí policajti, tak ten reportér dostane od tých štamgastov takú cez držku, že....
Strašne rýpavý typ to je, priam si o to koledoval...
Len tak na okraj , dnes sa krivo pozrieš a máš ju ....ani rýpať nemusíš ...

P.S.:
Podotýkam a zdôrazňujem , že v žiadnej strane som nikdy nebol , či v minulosti , či teraz ....všetkým ide o jedno ..
Naposledy upravil buchač : 05.10.09 at 15:39
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
, no predsa som sa musel tak trochu vyjadriť , nakoľko je dosť veľa poprekrúcaných skutočností , ktoré mládež vidí a počuje len sprostredkovane a čo je hlavné , účelovo ...

K oveľa , oveľa horšiemu .....

Vtedy sa kontroloval chlast , či dotyčný je zamestnaný alebo nie ....
Nemal si pečiatku , si príživník , štát Ťa živiť nebude , šup do ťurmy ...

Dnes ..???????

Nemáš pečiatku , si ožratý ako snop , serie , koho to asi tak št...rie......
Policajta , poslanca ....čo Ti kto môže , keď nejak obzvlášť v tom pohostinnom zariadení nevystrájaš ..????

Vás to neštve ?
Platíte dane / ja už síce nie , živíte ma ... / ale štvú ma veci okolo tak , ako keby som ich platil a boli teda poriadne vysoké ...

Tak potom ako je vám , keď vidíte šoty na You Tube , ako je zrichtovaná naša mládež po požití chlastu , P-čka , kokosu , marišky čikuli , čuča ............bóže , je toho toľko , že diplomku by som vedel urobiť ...
Netvrdím , že sa nevystrájalo v tej dobe , aj skôr sme poniektorí zažili a aj vymysleli iné veci , ale všetko v mediach normy
Dnes po určitej večernej hodine sa na ulicu ani neoplatí vyjsť , lebo nebude jeden vedieť , komu má poďakovať , nakoľko takú fásne , že bude mať pred očami nie jednu hviezdičku , ale celú oblohu ...
...a akože toto je vám , hm , na smiech ..?????

Že minoritná / určitá / spoločnosť nerobí , ale len sa poflakuje , kradne , bije , vraždí .....ale sociálne výhody berie ...

No tak , poďme smejme sa .....
Že sa Gustík zašpotal , že mal možno vypité pri čítaní prejavu ????
Ale to je už pasé ..!!!!!! Hlavne , keď si prečítam názov témy ....
Horšie je , že v dnešnej dobe sú naši zákonodarcovia chránení takou imunitou , že ani 5 kg semtexu by ju nerozbilo ....

Zaspomínam si na časy minulé , je pravdou ...
Je tiež pravdou , že bolo ako bolo ....vraj neboli pomaranče
Vraj sa nemohlo cestovať ......
VRAJ ....

Všetko je ale diskutabilné .....VRAJ


Len tak na okraj , dnes sa krivo pozrieš a máš ju ....ani rýpať nemusíš ...

P.S.:
Podotýkam a zdôrazňujem , že v žiadnej strane som nikdy nebol , či v minulosti , či teraz ....všetkým ide o jedno ..
Len opravím- nie kokosu,ale koksu...
a čo sa týka toho prížívnictva- ak si mal kontakty tak si si údajne ľahko vybavil invalidný dochodok...-som počul niečo také...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Len opravím- nie kokosu,ale koksu...
a čo sa týka toho prížívnictva- ak si mal kontakty tak si si údajne ľahko vybavil invalidný dochodok...-som počul niečo také...
A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...(bolo treba prísť do 7)
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...(bolo treba prísť do 7)
Cha... u mojej babky aj dnes treba prísť na rožky skoro ráno, po 8 už nie sú
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Blankake Pozri príspevok
Cha... u mojej babky aj dnes treba prísť na rožky skoro ráno, po 8 už nie sú
To som bol na praxi v dedinke Horná ždaňa( to je okres ZH) a tam keď si si nekúpila chlebík v utorok,tak potom bola možnosť až v piatok...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...(bolo treba prísť do 7)
Stanko, ale ak mám byť úprimná, tak v tých radoch si aspoň ľudia našli čas na to, aby sa medzi sebou porozprávali (aj keď v mraze), si zober, ako je to dnes, každý sa ponáhľa, vrátane mňa
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Len opravím- nie kokosu,ale koksu...
a čo sa týka toho prížívnictva- ak si mal kontakty tak si si údajne ľahko vybavil invalidný dochodok...-som počul niečo také...
Ešte , že je tam to slovíčko .....

Delavarovia mali kontakty ...???
Tých bolo v base ako na....
Veksláci a podobne mali pečiatky upratovacích servisov , viď film " Bony .."

Aj modrú knižku si si vraj mohol vybaviť , ak si mal kontakty ....hm , na vojenčine sme mali jedného , okuliare mal ako popolníky a 2 rôčky poctivo odkrútil ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak ja som mal s príslušnikmi ZNB 2 podobné skúsenosti- v Ba bolo kino mier a to bolo známe,že premietali aj cez deň,doobeda a raz sme sa s kamarátmi dohodli,že nejdeme do školy ale do kina-v pohode pozeráme filmík a zrazu v strede filmu sa rozsvietili svetlá ,nabehli príslušnici a brali nás do radu,že čo nejsme v škole a keďže som nemal vtedy ešte ani občaňák,tak ma zobrali k otcovi do roboty-otec sa moc nepotešil...

A druhý zážitok ako bola v 88 roku sviečková manifestácia tak samozrejme v škole vyhlásili že je to nepovolené a nemáme tam chodiť,ale ja s kamarátom sme sa dohodli,že ideme kuknúť a boli sme len tak v pozadí,mimo hlavného diania,ale keď som došiel domov celý mokrý,tak tatko hneď vedel kde som bol-ale jeho vina-mal mi dovoliť pozerať Angeliku a bol by som doma-akurát išla Angelika...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mzdarka renca Pozri príspevok
Stanko, ale ak mám byť úprimná, tak v tých radoch si aspoň ľudia našli čas na to, aby sa medzi sebou porozprávali (aj keď v mraze), si zober, ako je to dnes, každý sa ponáhľa, vrátane mňa
Toto je pravda,tie medziľudské vzťahy boli vtedy úplne iné,oveľa lepšie ako teraz...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...(bolo treba prísť do 7)

Nerád bych , aby sa to zvrhlo .....

Ak súdim podľa nicku a roku v ňom , je to dátum narodenia ?????
Ak áno , tak vo veku 12 rokov bolo roku pána 1989 ...
...a preto mi nehovor o pomarančoch pred vianocami ....nemá to zmysel ...zažiť 68-my rok , to bolo žúžo , v obchodoch jak plno bolo ....hlavne ľudí ...

Ozaj , ako by ste nadávali , keby ste museli po šichte ísť do Čiernej vykladať vagóny na celý víkend ..mama mi to neraz vravela ...
.... trt celý , vtedy sa ešte aj v sobotu robilo , až do roku 1965/66/ , ešte si pamätám , v sobotu / už len každú druhú / sme mali tri hodiny vyučka ...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To som bol na praxi v dedinke Horná ždaňa( to je okres ZH) a tam keď si si nekúpila chlebík v utorok,tak potom bola možnosť až v piatok...
hej... a to sme si ho museli už v stredu zapísať-objednať. A strýko chodil čakať na plyn (propan-butan) už ráno o 3,00. Doviezli ho až popoludní
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok

Nerád bych , aby sa to zvrhlo .....

Ak súdim podľa nicku a roku v ňom , je to dátum narodenia ?????
Ak áno , tak vo veku 12 rokov bolo roku pána 1989 ...
...a preto mi nehovor o pomarančoch pred vianocami ....nemá to zmysel ...zažiť 68-my rok , to bolo žúžo , v obchodoch jak plno bolo ....hlavne ľudí ...

Ozaj , ako by ste nadávali , keby ste museli po šichte ísť do Čiernej vykladať vagóny na celý víkend ..mama mi to neraz vravela ...
.... trt celý , vtedy sa ešte aj v sobotu robilo , až do roku 1965/66/ , ešte si pamätám , v sobotu / už len každú druhú / sme mali tri hodiny vyučka ...
Moj dedo nechodil síce vykladať vagony do čiernej,ale zasa povinne staval železničnú trať mládeže( Hronská dúbrava- Banska štiavnica)
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Moj dedo nechodil síce vykladať vagony do čiernej,ale zasa povinne staval železničnú trať mládeže( Hronská dúbrava- Banska štiavnica)
Trať mládeže absolvovali aj moji rodičia, zadara
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok

Nerád bych , aby sa to zvrhlo .....
Ozaj , ako by ste nadávali , keby ste museli po šichte ísť do Čiernej vykladať vagóny na celý víkend ..mama mi to neraz vravela ...
.... trt celý , vtedy sa ešte aj v sobotu robilo , až do roku 1965/66/ , ešte si pamätám , v sobotu / už len každú druhú / sme mali tri hodiny vyučka ...
mzdarka renca Pozri príspevok
Trať mládeže absolvovali aj moji rodičia, zadara
Moja mama asi mala výnimku , samozrejme aj všetci jej kolegovia ...

ONI to totiž mali """"zaplatené """""....

P.S.:
Asi som netrafil na správnu tóninu , končím ...pomaranče aj banány idem kúpiť ...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

buchač Pozri príspevok
Moja mama asi mala výnimku , samozrejme aj všetci jej kolegovia ...

ONI to totiž mali """"zaplatené """""....

P.S.:
Asi som netrafil na správnu tóninu , končím ...pomaranče aj banány idem kúpiť ...
tí sa mali, keď to mali zaplatené
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať