Zavrieť

Porady

Uznesenie o nahrade trov trestneho konania

Zo sudu mi prislo uznesenie o nahradeny trov trestneho konania. V uzneseni sa pise, ze proti uzneseniu je staznost nepripustna, da sa aj v tomto pripade poziadat o odpustenie sudnych trov? Ako by som mal pripadne postupovat? Je treba ist na sud osobne, alebo staci podat pisomnu ziadost ktoru poslem na cislo konania a sud ma kontaktuje? Ono to najprv bolo na okresnom sude a neskor to islo na krajsky sud. Uznesenie mi prislo z okresneho sudu, takze pripadnu ziadost by som mal smerovat na okresny sud?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    LubosBo Pozri príspevok
    Zo sudu mi prislo uznesenie o nahradeny trov trestneho konania. V uzneseni sa pise, ze proti uzneseniu je staznost nepripustna, da sa aj v tomto pripade poziadat o odpustenie sudnych trov? Ako by som mal pripadne postupovat? Je treba ist na sud osobne, alebo staci podat pisomnu ziadost ktoru poslem na cislo konania a sud ma kontaktuje? Ono to najprv bolo na okresnom sude a neskor to islo na krajsky sud. Uznesenie mi prislo z okresneho sudu, takze pripadnu ziadost by som mal smerovat na okresny sud?
    A máš pádny dôvod na odpustenie súdnych trov?

    Uznesenie o nahrade trov trestneho konania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.