Zavrieť

Porady

USB kľúč kingston 8Gb.

Zdravím vás,vložil som nový kľúč do PC,naformátoval som ho,ale nedarí sa mi naň nič uložiť,prečo?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    Skus napisat aky mas windows - 98 kluce moc nepodporovala, zobrazi sa ti ze je pripojeny? ukazuje nejaku kapacitu alebo ako sa sprava

    fachman je offline (nepripojený) fachman

    fachman
    Mám Win. XP . V zložke Tento počítač ja kľúč zobrazený ako disk G.Skúšal som naň dať súbor asi o 3O mb,no stiahlo len časť,keď som dal formátovať,vypísalo že sa nedá,ale to čo sa podarilo naň stiahnuť,už tam neni.Počítač sa správa divne,aj zamrzol,musel som až resetovať.Aj kľúč Transcend,nefunguje,pritom foťák,čítačka kariet,pc suite funguje.

    fachman je offline (nepripojený) fachman

    fachman
    V zadu na počítači mám dva konektori na USB,tam to funguje normálne,prečo v konektoroch v predu nie?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Mozno je blbo zapojeny kabel do dosky (alebo nieje dobre zatlaceny do konektoru ...)

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    fachman Pozri príspevok
    Zdravím vás,vložil som nový kľúč do PC,naformátoval som ho,ale nedarí sa mi naň nič uložiť,prečo?
    fachman Pozri príspevok
    V zadu na počítači mám dva konektori na USB,tam to funguje normálne,prečo v konektoroch v predu nie?
    Takže nakoniec sme zistili, že predsa ti usb kľúč funguje, ako má...

    U mňa usb kľúče idú z predného i zadného panelu, ale usb disky iba z front-panelu... Nelámem si nad tým hlavu, keď disk funguje iba z predu, tak to strkám iba tam a mám po probléme.

    Ale ak ťa zaujíma zapojenie a problematika usb na front a end panel, tak sa pozri sem: http://www.fancon.cz/usb-error-over-...ont-panel.html
    prípadne vygúgliš spústu iných materiálov...

    VladoG je offline (nepripojený) VladoG

    VladoG
    Je možné aj, že "prednú" porty energeticky neutiahnu kľúč - väčšinou je to ale váčšie zariadenie /napr. disk/, ktorý ma väčší odber

    USB kľúč kingston 8Gb.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.