Zavrieť

Porady

knihkupectvo

Dobrý deň,
chcela by som poradiť ohľadne internetového kníhkupectva, ktoré je podľa Vás najspoľahlivejšie, najlepšie a najlacnejšie?
Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

    diabol4
    Dlhšiu dobu nakupujem knihy od Martinus-u. Pokladám ju za spoľahlivú firmu. Pri odoslaní knihy ti príde SMS a mail, kedy máš zásielku očakávať.
    Je s nimi rýchla komunikácia prostredníctvom mailu. Už som vracala späť nevhodnú knihu. Nebol absolútny problém s vrátením peňazí. Či je najlacnejšie to neviem, pretože som neporovnávala ceny iných internetových kníhkupectiev.

    Fairy je offline (nepripojený) Fairy

    Fairy
    Súhlasím s Martinus-om. Ale som objednávala už aj z Gorily a som spokojná. Hlavne, keď majú svoje akcie.

    lavi je offline (nepripojený) lavi

    lavi
    ja najcastejsie nakupujem cez martinus...uz dva roky a bez problemov,
    tiez mam par knih z elegenda.sk

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    aj ja už asi rok nakupujem v Martinuse a neni problém s nimi. pošlú sms aj email,že kniha je už vpredajni a môžem si pre ňu ísť...

    Vlastak je offline (nepripojený) Vlastak

    Vlastak
    .abcknihy.sk - bez konkurencie - najnižšie ceny, dokonca si to môžte osobne vyzdvihnúť a neplatíte poštovné. Je to však na Starej Turej.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Vlastak Pozri príspevok
    .abcknihy.sk - bez konkurencie - najnižšie ceny, dokonca si to môžte osobne vyzdvihnúť a neplatíte poštovné. Je to však na Starej Turej.
    aj v Martinuse si to môžeš vyzdvihnúť osobne BA alebo MT a ak nie pošlú to domov za normálne poštovné ako hoci kde inde

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    na odborné som najlepšie ceny našla asi vo vydavatel.sk , vcelku aj rýchlo vybavili!

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    nákupy na Gorila.sk boli rýchle a spoľahlivé, podľa mojich porovnaní majú aj nižšie ceny

    uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

    Kata uzivatel2
    Aj alterego je cenovo výhodné, pri objednaní cez internet zľava 10%, osobný odber zdarma. Robia aj akcie napr. 1. apríla zľava 20% na všetko.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.