Zavrieť

Porady

kvalitný kotol na kúrenie rod.domu

Môžte mi poradiť aký kotol je kvalitný do rod domu na výkurovanie radiatormi a tiež radiatore a kotol aby bol výlučne na vykurovanie.Na ohrev vodý samostatná jednotka do budúcnisti s pripojením slnečného panela solárné vykurovanie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Ak bude ten kotol v pivnici, určite Protherm stacionár. Je to slovenský výrobca, garancia servisu, náhradných dielov a aj dobrý sortiment.
    A radiatory? Ak sa ešte vyrábajú, tak USS Košice-Korad alebo Korado ž Českej Třebovej. Sú prakticky rovnaké, kvalita dobrá a cena, záleží od obchodníka.

    jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

    jojkoz
    hehe poradit kotol - ked nikto nevie ani na ake palivo anio aky vykon - v pdstate nic

    Vyberte mi najvhodnejsie auto ?!

    jojo164 je offline (nepripojený) jojo164

    jojo164
    Súhlasím s príspevkom predomnou.
    Odporúčam kotol Defro (ocelový kotol so zásobníkom). Namontoval a zapojil som ich už pár a dosť sa mi páčia (rozmerovo, účinnosť, vybavenie a regulácia).Ale v prvom rade musíte vedieť čím chcete kúriť (drevo, uhlie, pelety ...) a až potom vyberajte kotol.

    kvalitný kotol na kúrenie rod.domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.