Zavrieť

Porady

Sony Vaio

Dobrý deň, mám možnosť kúpiť za dobru cenu notebook Sony Vaio z anglicka, typ SONY NW 11S/S 4GB 320GB 15, ale bez záruky. Neviete mi prosim poradit, ci sa to oplati, ci mate nejake skusenosti s kazenim tychto notebookov, ako je to s oparvami po záruke,...?

Dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    tonda666 Pozri príspevok
    Dobrý deň, mám možnosť kúpiť za dobru cenu notebook Sony Vaio z anglicka, typ SONY NW 11S/S 4GB 320GB 15, ale bez záruky. Neviete mi prosim poradit, ci sa to oplati, ci mate nejake skusenosti s kazenim tychto notebookov, ako je to s oparvami po záruke,...?

    Dakujem pekne
    No ja neviem,ale ja by som to zobral iba vtedy ak by tá cena bola naozaj veľmi,veľmi výnimočná-inak nie-je to dosť velké riziko bez záruky,lebo opravy sú tam dosť mastné- ja by som to nebral,radšej dať pár eur navyše a mať to so zárukou...

    tonda666 je offline (nepripojený) tonda666

    tonda666
    aha, no ved pre to sa pytam... no ta cena je zhruba do 450 €.aj mne sa to zdalo cudne, ale neviem. Najprv to bolo hodene na aukre.
    A zvykne sa vaio casto kazit? A ako je to so servisom pri ostatnych notebookov?
    Rozmyslal som aj nad
    ASUS K50AB-SX068C
    alebo
    HP Pavilion dv6
    alebo
    ACER ASPIRE 5536G-644G32MN
    alebo
    MSI CX600X -017SK za 549 €

    vsetky maju 512mb grafiku a ten acer ma namiesto ddr2 ddr3 RAM

    a ako je to s kvalitou Acer, Asus, MSI ?

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    A preco je bez zaruky? Ak je kupeny v EU, tak nie je problem. Navyse uz takmer vsetky znacky maju medzinarodnu zaruku. Jedine ak je kradnuty, a potom radsej ruky prec

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.