Zavrieť

Porady

plastovy sindel - f.Kutnas

ahojte,
obraciam sa na vas s prosbou o referencie na zilinsku firmu Kutnas, s.r.o., totiz planujem na chalupe riesit strechu (vymena krovu, nova krytina, zateplenie podkrovia), chcel by som pouzit plastovy sindel a v Zilinskom kraji, kde sa chalupa nachadza, som na webe nasiel len firmu Kutnas s.r.o., prave ktora pouziva ako krytinu plastovy sindel,
ma niekto skusenost s firmou Kutnas, s.r.o. so Ziliny?
dakujem vopred za informacie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aneta36 je offline (nepripojený) aneta36

    aneta36
    Ahoj
    my sme sa s muzom rozhodli pre Wimber, sme velmi spokojny, sindel bol namontovany za necely tyzden.

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    aneta36 Pozri príspevok
    Ahoj
    my sme sa s muzom rozhodli pre Wimber, sme velmi spokojny, sindel bol namontovany za necely tyzden.
    Ahoj, aky dlhy cas uz mate krytinu Winmber na streche? Nemeni sa farba / odtien? Tiez rozmyslam nad plastovym sindlom, je tam dobry pomer vzhlad / udrzba.

    aneta36 je offline (nepripojený) aneta36

    aneta36
    manzel hovori ze uz 7 rokov. velmi sme spokojny, oproti kamaratke ktora ma 10 rokov plechenu streche a uz ju ma prehrdzavenu na par miestach. je to paradicka. ziaden mach sa tam nerobi ako na betonovej skridle.

    plastovy sindel - f.Kutnas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.