Zavrieť

Porady

Skladany notebook, co si o tom myslite

Ahojte,
co je lepsie skladany notebook alebo hotova zostava z obchodu? Aky mate na to nazor?

Mam moznost vyskladat si notebook od firmy Dell, i ked da sa aj od IBM.
... ale nepozdava sa mi to, za vhodne riesenie. Problem vidim v tom, ci bude kompatibilita jednotlivych dielov a ako vysoko vyleti cena...

Dovod preco nad tym trosku vaham je ten, ze v obchodoch mi na tych NB vzdy nieco vadi, resp. mam pocit, ze uz je tam len odpad, ci par kuskou, co vystali, ktore su moznoze pre beznych uzivatelov vhodne a nevravim, ze ich nikto nekupy, ale nesedia mi...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Notebook sa predsa neda kupit po sučiastkach, ale vždy ako hotovy, poskladany a funkcny. Maximalne je možné pridanie ramky, ale to je skor historicka zaležitosť, dnes maju aj pamäť dostatočnú.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    ak chces skadat od dellu tak sa nicoho neboj. je to len otom aby nevyrabali 10 modelov jednej rady v roznych konfiguraciach a potom im budu sediet na sklade,takto si kazdy kupi presne co chce!

    MySpace je offline (nepripojený) MySpace

    MySpace
    mecky Pozri príspevok
    po suciastkach sa zhana velmi tazko, ale nakonfigurovat si vnutornosti na mieru u vyrobcu nieje problem
    http://www.notebooky-dell.sk/content...l-konfigurator
    Dik za tu url. To som povodne myslela, co spominas.
    Z Dell-u mi vraveli, ze mam tu moznost, bo i sidlo maju tu nedaleko, tak tam mozem skocit...
    Len sa na to pytam skor pre to, ze moj otec pochybuje o funkcnosti takychto modelov a vravel, ze by som mala skor investovat prachy do nejakej znacky a hotovych zostav, pri ktorych je vysoký predpoklad, ze su i otestovane a vedecky overene. Tak ma to trosku zarazilo.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Ak budem konkrétny DELL je značka a vraj majú najlepší servis notebokov,, už sa o tom na porade popíslalo,, vraj prídu domu (do firmy) vymenia vadný kus "na kolene" a funguje sa dalej.. žiadne posielanie do servisu atd...
    btw: na delloch beží veľa bánk a renomovaných spoločností...

    rabek je offline (nepripojený) rabek

    Informacne technologie :-) rabek
    Kup si DELL. Maju servis na 100%. V pripade poruchy, na dalsi pracovny den pride ku Tebe technik.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    MySpace Pozri príspevok
    Len sa na to pytam skor pre to, ze moj otec pochybuje o funkcnosti takychto modelov a vravel, ze by som mala skor investovat prachy do nejakej znacky a hotovych zostav, pri ktorych je vysoký predpoklad, ze su i otestovane a vedecky overene. Tak ma to trosku zarazilo.
    konfigurator nedovoli dat dohromady nekompatibilne veci, v pripade dellu je to tak, ze sice za rovnako vykonny kus zaplatite viac ako u inych znaciek ale kvalita spracovania a hlavne ten casto spominani servis cenu, cloveku ktory chce mat istotu na bezproblemove fungovanie a pripadny rychli servis daleko vyvazia.

    Skladany notebook, co si o tom myslite

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.