Zavrieť

Porady

Špeciálna materská škola pre postihnuté deti

Pekný večer prajem potrebovala by som pomoc pre svoju kamarátku.Chodí na špeciálnu pedagogiku do Prešova a potrebuje napísať seminárnu prácu. Ide o hudobnú výchovu v špeciálnej materskej škole, ako začať učiť postihnuté deti na inštrumentálnych nástrojoch.Prosím môžete nám pomôcť.Odkiaľ by sme to mohli stiahnúť, alebo dať nám dajakú radu ako začať.
Srdečná vďaka za pomoc.Inštrumentálne činnosti v MŠ toto je nazov( presnejšie v špeciálnej materskej škole)
Naposledy upravil vivaldka : 12.10.09 at 07:56
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    vivaldka Pozri príspevok
    Pekný večer prajem potrebovala by som pomoc pre svoju kamarátku.Chodí na špeciálnu pedagogiku do Prešova a potrebuje napísať seminárnu prácu. Ide o hudobnú výchovu v špeciálnej materskej škole, ako začať učiť postihnuté deti na inštrumentálnych nástrojoch.Prosím môžete nám pomôcť.Odkiaľ by sme to mohli stiahnúť, alebo dať nám dajakú radu ako začať.
    Srdečná vďaka za pomoc.Inštrumentálne činnosti v MŠ toto je nazov( presnejšie v špeciálnej materskej škole)
    ...... ak kamarátka bola dlhodobo PN a chýbala v škole, keď sa venovali danej téme, bolo by dobré doštudovať učivo, doplniť vedomosti aj z doporučenej literatúry, potom osloviť riaditeľku (resp. učiteľku ) špeciálnej MŠ, požiadať o možnosť urobiť hospitáciu, prekonzultovať s vyučujúcou a nakoniec to dať na papier.
    Nezabudni na kytičku kvetov, alebo nejakú inú pozornosť p. riaditeľke(resp. pani učiteľke), ktorá takto nezištne pomôže tvojej kamoške;

    vivaldka je offline (nepripojený) vivaldka

    som učiteľka zuš vivaldka
    Tak super srdečná vďaka :-( , lenže my bývame na východe a to nie v Košiciach, ale od Košíc 120 km nižšie , tu nielenže žiadna špeciálna škôlka nieje, ale sme radi, že vôbec dajaká je.
    Takže tvoja rada teraz = 0
    Niečo iné? Múdrejšie?Kto mi naozaj vie pomôcť?

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    vivaldka Pozri príspevok
    Tak super srdečná vďaka :-( , lenže my bývame na východe a to nie v Košiciach, ale od Košíc 120 km nižšie , tu nielenže žiadna špeciálna škôlka nieje, ale sme radi, že vôbec dajaká je.
    Takže tvoja rada teraz = 0
    Niečo iné? Múdrejšie?Kto mi naozaj vie pomôcť?
    Posúvam - skutočne si rád prečítam aj ja ....

    ...... život vás raz určite naučí, že tá najlepšia pomocná ruka je tá vlastná, ... prajem veľa úspechov v štúdiu

    Špeciálna materská škola pre postihnuté deti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.