Zavrieť

Porady

Praca na ropných plošinách

Má niekto skúsenosti s prácou na ropnych plosinach? Znamy sa na to chce dat a na internete som sa dopracovala k naozaj roznorodym informaniaciam. Na jednej strane je to podavane ako praca pre velmi silnych muzov a životu nebezpecna a na strane druhej, ako praca, ktoru moze robit ktokolvek, zmiereny s tvrdsimi podmienkami.Skutocne neviem ci ho mam odradzat alebo podporit.
Usporiadat
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Moj manzel pracoval na vrtnej vezi na Slovensku. Boli to tazke vrtne supravy, ktore vrtali do hlbky cez 5.000 m. Bola to velmi tazka robota, zodpovedna a velmi nebezpecna. Dost casto hrozil unik plynu, na ktory pocas vrtania narazili. Praca je za kazdeho pocasia, nepretrzita, dost spinava a namahava.
Kamarat bol takto v Kanade, vela tazkej roboty, ale za vela penazi. Je to robota pre poriadne silnych a zdatnych chlapov, s dobrym zdravim a dobrou kondiciou.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Radšej odradiť...sú tam dosť veľké straty na životoch a robí sa vo veľmi ťažkých podmienkach...
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Áno, ťažká práca. Jeden mladý známy tam chodí k počítačom, fyzicky ťažká je pre neho hlavne tá cesta tam a späť... ale je veľmi šikovný počítačový odborník.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

wegamizi Pozri príspevok
Moj manzel pracoval na vrtnej vezi na Slovensku. Boli to tazke vrtne supravy, ktore vrtali do hlbky cez 5.000 m. Bola to velmi tazka robota, zodpovedna a velmi nebezpecna. Dost casto hrozil unik plynu, na ktory pocas vrtania narazili. Praca je za kazdeho pocasia, nepretrzita, dost spinava a namahava.
Kamarat bol takto v Kanade, vela tazkej roboty, ale za vela penazi. Je to robota pre poriadne silnych a zdatnych chlapov, s dobrym zdravim a dobrou kondiciou.
ahoj, prosím ta a čo vrtali na slovensju v hlbke cez 5000 m ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wegamizi Pozri príspevok
Moj manzel pracoval na vrtnej vezi na Slovensku. Boli to tazke vrtne supravy, ktore vrtali do hlbky cez 5.000 m. Bola to velmi tazka robota, zodpovedna a velmi nebezpecna. Dost casto hrozil unik plynu, na ktory pocas vrtania narazili. Praca je za kazdeho pocasia, nepretrzita, dost spinava a namahava.
Kamarat bol takto v Kanade, vela tazkej roboty, ale za vela penazi. Je to robota pre poriadne silnych a zdatnych chlapov, s dobrym zdravim a dobrou kondiciou.
Wega, nechcela si napísať v SlovInsku???Lebo fakt tu kde by mohol byť taký veľký vrt?Asi preklep, čo?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

kuk sem, sú tam aj pracovné pozície a mzdy...
www.vrtneplosiny.sk
http://www.vrtneplosiny.sk/pracovne-pozicie/
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Wega, nechcela si napísať v SlovInsku???Lebo fakt tu kde by mohol byť taký veľký vrt?Asi preklep, čo?
Nie, fakt, to co som ti pisala v Kaviarni, ze ides do Dalasu ( Gajary ).
Tam presne je ten vrt, v Gajaroch. Je to teda na Slovensku, konkretne na Zahori. Je to srandicka, ale okolo Gajar je zaujimave uzemie, z hladiska geologickych vrtov.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

bjuty smis Pozri príspevok
ahoj, prosím ta a čo vrtali na slovensju v hlbke cez 5000 m ?
Bol to geologicky, prieskumny vrt. Mam doma aj vzorky z jednotlivych vrstiev horniny, ako sa prevrtavali hlbsie a hlbsie. Je to velmi zaujimave. Robila to Nafta Gbely - vrtba. Ta firma sa uz zrusila, tusim to robia teraz madari a poliaci. Na Slovensku je uz len tazba.
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

wegamizi Pozri príspevok
Bol to geologicky, prieskumny vrt. Mam doma aj vzorky z jednotlivych vrstiev horniny, ako sa prevrtavali hlbsie a hlbsie. Je to velmi zaujimave. Robila to Nafta Gbely - vrtba. Ta firma sa uz zrusila, tusim to robia teraz madari a poliaci. Na Slovensku je uz len tazba.

Myslím že geologický prieskumný vrt sa nedá porovnávať s prácou na ropných plošinách, wega.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wegamizi Pozri príspevok
Nie, fakt, to co som ti pisala v Kaviarni, ze ides do Dalasu ( Gajary ).
Tam presne je ten vrt, v Gajaroch. Je to teda na Slovensku, konkretne na Zahori. Je to srandicka, ale okolo Gajar je zaujimave uzemie, z hladiska geologickych vrtov.
Tak sa ospravedlňujem...
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Nadena, neviem, ake mas s tym skusenosti, ale da. Tito chlapci chodievali vrtat na ropne plosiny do Iraku,aj do Canady, takze praca podobna, len iny vysledok a zmysel.
Naposledy upravil wegamizi : 16.10.09 at 13:30
0 0
red333 red333

red333 je offline (nepripojený) red333

Pracujem na ropných plošinach v Norsku.Pracujeme 12 hodin dene 31 dni v mesiaci 2až 3mesiace v kuse.Mame tam všetko zaplatene.Cesta lietadlom,ubytovanie a strava. Strava je vo forme šveckych stolov.Približne 70 druhov jedla.Fantazia,kto nevidel neuveri.Peniaze tam nepotrebujete.Jedine na cigareti 8až 10 eura.Alkohol 50 eura.Inakšie vam tu daju všetko.Ja opravujem plošiny na brehu.je to dost drina ale nie taka aby sa to nedalo vydržat ale za 5000 eura sa to da vidržat.tak už končim lebo mam po nočnej a idem už spat.Tak sa majte a čakajte na svoju šancu.Ja som na to čakal 14 rokov.A hlavne sa učte po anglicky a budete to mat vyhrane. Good night.
0 0
Framo14 Framo14

Framo14 je offline (nepripojený) Framo14

RED333 AHOJ.
Fakt tam pracujes? Mohol by si mi poslat tvoj email chcel by som sa stebou porozpravat o tejto praci....dozvediet sa viac ziskat nejake informacie od cloveka ktory tam je a ktory zazil co to skutocne je. uz som poslal vela penazi roznym firmam co vraj pracu na plosinach poskytuju a mam stoho akurat to ze sedim doma. Bol by som velmi rad keby sme sa cez mail skontaktovali a pisali si o tvojich skusenostiach a poznatkoch s tejto prace.

Dakujem s pozdravom Michal Kostalik.
0 0
Designinka Designinka

Designinka je offline (nepripojený) Designinka

red333 Pozri príspevok
Pracujem na ropných plošinach v Norsku.Pracujeme 12 hodin dene 31 dni v mesiaci 2až 3mesiace v kuse.Mame tam všetko zaplatene.Cesta lietadlom,ubytovanie a strava. Strava je vo forme šveckych stolov.Približne 70 druhov jedla.Fantazia,kto nevidel neuveri.Peniaze tam nepotrebujete.Jedine na cigareti 8až 10 eura.Alkohol 50 eura.Inakšie vam tu daju všetko.Ja opravujem plošiny na brehu.je to dost drina ale nie taka aby sa to nedalo vydržat ale za 5000 eura sa to da vidržat.tak už končim lebo mam po nočnej a idem už spat.Tak sa majte a čakajte na svoju šancu.Ja som na to čakal 14 rokov.A hlavne sa učte po anglicky a budete to mat vyhrane. Good night.


.... Ak mozes, nechaj na seba kontakt posuniem tomu znamemu a popytal by sa ta na to co potrebuje vediet on. Vykreslil si to tak ruzovo, az sa mi to nezda Ale ja to neviem posudit nebola som tam

vdaka
0 0
lucky24 lucky24

lucky24 je offline (nepripojený) lucky24

Ahojte..mam velky zaujem pracovat na ropnych plosinach ale zatial sa mi nepodarilo najst nikde kontakt na niekoho co to vie sprostredkovat...nemate niekto znameho co tam pracuje alebo pracoval?lukaskovacik@gmail.com
0 0
lucky24 lucky24

lucky24 je offline (nepripojený) lucky24

Ahoj red. prosim ta mohol by si mi poradit ako sa tam da dostat na plosiny?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lucky24 Pozri príspevok
Ahoj red. prosim ta mohol by si mi poradit ako sa tam da dostat na plosiny?
Pozri link v príspevku č. 7
0 0
lucky24 lucky24

lucky24 je offline (nepripojený) lucky24

no na tej stranke som bol a dva krat som pisal na ten kontakt ale nic moc....snažím sa niekoho najst kto tam pracuje alebo ma možnosť mi to sprostredkovať
0 0
zubarko zubarko

zubarko je offline (nepripojený) zubarko

wegamizi Pozri príspevok
Moj manzel pracoval na vrtnej vezi na Slovensku. Boli to tazke vrtne supravy, ktore vrtali do hlbky cez 5.000 m. Bola to velmi tazka robota, zodpovedna a velmi nebezpecna. Dost casto hrozil unik plynu, na ktory pocas vrtania narazili. Praca je za kazdeho pocasia, nepretrzita, dost spinava a namahava.
Kamarat bol takto v Kanade, vela tazkej roboty, ale za vela penazi. Je to robota pre poriadne silnych a zdatnych chlapov, s dobrym zdravim a dobrou kondiciou.
AHOJ PROSIM TA NEVIEM dako komunikovat na tejto stranke a nide som nenasiel tvoj e-mail moj e-mail je 1jajko1 azet.sk chcem sa spitat na toho tvojeho kamarata co bol v kanade tiez by som chcel ist no neviem co a ako tak prosim ta odpis mi na mail dakujem krasne :O)
0 0
Senty2059 Senty2059

Senty2059 je offline (nepripojený) Senty2059

Osobne by som sa dosť obával o zdravie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať