Zavrieť

Porady

problem s mozilou a internet explorerom

dobry den chcel by som sa spytat ako opravim chybu ked mozila mi stale vyhadzuje (not responding) a robi mi to skoro pri kazdej otvorenej stranke??

a druha otazka ? ako preinstalujem internet explorer ked mam windows 7 ultimate

vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Pre windows 7 je doladena verzia Firefox 3.6 prípadne 3.5.3,,,,

    btw: ako chces preinstalovat IE??????

    vinny4 je offline (nepripojený) vinny4

    vinny4
    no skusal som ten firefox ale nasiel som zatial len 3.6 1pre ale to je stale to iste ... a IE chcem proste obnovit stare nastavenia ale nieco take ....

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    viete mi poradiť: mozila mi fungovala na NB ale teraz keď ju spustím mi vypíše že nedá sa pripojjiť, vôbec neviem kde je chyba, prístup na internet je a explorer funguje ale cez ten nerada chodím. Už som zmazala a preinštalovala novú ale stále vypisuje to isté???? súrne dík

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    vinny4 Pozri príspevok
    no skusal som ten firefox ale nasiel som zatial len 3.6 1pre ale to je stale to iste ... a IE chcem proste obnovit stare nastavenia ale nieco take ....
    Skús pre IE.Nástroje -Možnosti siete internet-Spresnenie-Obnoviť.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    sybila3 Pozri príspevok
    viete mi poradiť: mozila mi fungovala na NB ale teraz keď ju spustím mi vypíše že nedá sa pripojjiť, vôbec neviem kde je chyba, prístup na internet je a explorer funguje ale cez ten nerada chodím. Už som zmazala a preinštalovala novú ale stále vypisuje to isté???? súrne dík
    Aký máš antivírovi program.Skús si ho vypnúť ,možno že to blokuje firewall.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    sybila3 Pozri príspevok
    viete mi poradiť: mozila mi fungovala na NB ale teraz keď ju spustím mi vypíše že nedá sa pripojjiť, vôbec neviem kde je chyba, prístup na internet je a explorer funguje ale cez ten nerada chodím. Už som zmazala a preinštalovala novú ale stále vypisuje to isté???? súrne dík
    Obcas sa to stava, ze FF prejde do offline rezimu, tak skus sa pozret do subor -- a ci tam nie je fajka pracovat v rezime offline

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    To by chcelo vidieť...pozri v antivire, či nie je vo firewalle zakázaný Firefox, potom skús firewall windowsu.Asi to ofline nemáš, skús nastavenia -sieť vo firefoxe. Ak si skúsila všetko, preinštaluj ho.A to tak, že odinštaluješ najprv starý, potom vypaž temp a taktiež vymaž v skrytých "data ap." zložku "mozila".A potom nainštaluj.A k preinštalovaniu ie:
    http://www.browserchoice.eu/BrowserC...rchoice_sk.htm

    problem s mozilou a internet explorerom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.