Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

    ajka5
    Ak si kupila za tu sumu čo uvadzaš, tak si kupila velmi dobre. Ja ho mám už skoro 2 roky (keď bol novinkou na trhu) a som s ním max. spokojná. Aj ked sa kupujú do neho kapsule a to niečo aj stojí, ale chuť dobrej kávy aj čosi stojí. Moje oblúbené su všetky druhy Espressa a Chococino. Manželovi zasa vyhovuje Latte Macchiato. Ale chcela by som skusit novinku (dostat ju velmi malo, ale maju ju priamo na sklade - a tak som si ho aj objednala) Mocha. Tak dúfam ze ti z toho kavička bude chutiť. :-)

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    ajka5 Pozri príspevok
    Ak si kupila za tu sumu čo uvadzaš, tak si kupila velmi dobre. Ja ho mám už skoro 2 roky (keď bol novinkou na trhu) a som s ním max. spokojná. Aj ked sa kupujú do neho kapsule a to niečo aj stojí, ale chuť dobrej kávy aj čosi stojí. Moje oblúbené su všetky druhy Espressa a Chococino. Manželovi zasa vyhovuje Latte Macchiato. Ale chcela by som skusit novinku (dostat ju velmi malo, ale maju ju priamo na sklade - a tak som si ho aj objednala) Mocha. Tak dúfam ze ti z toho kavička bude chutiť. :-)
    cena je 132,- a paltili sme 66,- Pýtala som sa, že prečo je taká cena a že mali veľkú objednávku a nakoniec ju zákazník neprebral, tak sa potrebujú toho zbaviť. Tie vzorky káv čo sú priložené majú spotrebu do 12/09, možno aj preto tá polovičná cena. A je k tomu ešte zabalená 1 šálka s tanierikom aj jeden vysoký pohár a tie náhrady, tých neviem koľko bolo, pozeral to manžel.

    ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

    ajka5
    Vzdy k tomu bolo skušobné kapsule a aj tanierik so šálkou. Bolo to ked sme to kupovali my a po nas o rok to kupili známi, tak tiez s menovaným prislušenstvom.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    janaGT Pozri príspevok
    v NAY Trnava majú za 66,- eur tento kávovar:
    aj v čiernej farbe.
    Včera som ho kúpila.
    http://ishop.nay.sk/sk/catalog/produ...l?pid=48622006
    Keby tie kapsule neboli tak drahé, tak by to aj stálo za to. Je to ale celkom dobré riešenie pre firmy, kde sa tým zamedzí roztrúseniu kávy po dreze a otázke, kto to uprace...
    Naposledy upravil Chobot : 15.10.09 at 12:47

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Chobot Pozri príspevok
    Keby tie kapsule neboli tak drahé, tak by to aj stále za to. Je to ale celkom dobré riešenie pre firmy, kde sa tým zamedzí roztrúseniu kávy po dreze a otázke, kto to uprace...
    Ale dobrá kávička bola z toho,ja keď som bol v Carrefoure a v objekte je aj Nay-ka,tak vždy som zbehol na ochutnávku...

    V NAY TRNAVA za polovičnú cenu kávovar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.