Zavrieť

Porady

MP4

Ahojte poraďáci. Má niekto MP4 prehrávač mivvy record L6? Po nahratí hudby a videa do prehrávača sa mi tieto súbory nahrali nielen do priečinkov kam patria, ale i do e-booku, do fotiek, súborov, jednoducho všade . Kde som urobila chybu Tým pádom mám plnú pamať! Ďalej neviem, ako môžem vymazať tieto súbory z jednotlivých priečinkov a ako celú flash pamäť Vopred vďaka za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Najlepšie bude, ak celú mp4 preformátuješ cez pc, a bude to, potom si tam už iba popridávaj čo chceš, prípadne si tam vytvor aj ďalšie podpriečinky.

    Lucia K. je offline (nepripojený) Lucia K.

    Lucia K.
    Tak vďaka. Teraz mám zase ďalší problém. Niektoré súbory mi nechce nahrať, aj keď mám ešte volné miesto v pamäti. Čím to je? Je tam nejaký iný formát, ktorý tento prehrávač nepodporuje, či čo? Ako to mám zmeniť?

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Napíš mi sem presný model mp4-prehrávača, a presný typ súboru čo tam chceš dať - je to mp3, alebo obrázok?....napíš sem viac informácii, lebo z tohoto ti ťažko pomôžem.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Ako som zistil, mivvy record L6 2,8" 4GB podporuje audio formaty MP3 a WMA, video format MPEG-4 (AVI), prehliadanie obrazkov jpeg a jpg, ma zaznamnik, FM radio, citacku e-bookov a podporuje aj hry.

    Citala si manual?

    Aky mas presne problem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.