Zavrieť

Porady

Režim - online / offline

Prosím poraďte!!! Cez Int.Exp. sa neviem napojiť na PORADU a iné. Otvorí sa mi okienko, že požadovaná web.str. nie je dostupná v režime offline. Prepnem na online a vtedy sa mi otvorí okienko: Telefonické pripojenie a tam je: Pripojiť na HUAWEI 3G Orange internet. Neviem čo s tým, lebo ten je môj mobilný internet a to asi vymazať nemôžem, lebo mi nepôjde. Robí sa mi to odvtedy čo mi zaviedli Fibernet. Mám router DLink /DL-524/ Podotýkam, že cez Mozillu Firefox ide bez problému. Chcela by som, aby to išlo aj v IE. V čom je problém ? Prosím, poraďte, ale ako pre laika. Ďakujem za každú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Valčake Pozri príspevok
    Prosím poraďte!!! Cez Int.Exp. sa neviem napojiť na PORADU a iné. Otvorí sa mi okienko, že požadovaná web.str. nie je dostupná v režime offline. Prepnem na online a vtedy sa mi otvorí okienko: Telefonické pripojenie a tam je: Pripojiť na HUAWEI 3G Orange internet. Neviem čo s tým, lebo ten je môj mobilný internet a to asi vymazať nemôžem, lebo mi nepôjde. Robí sa mi to odvtedy čo mi zaviedli Fibernet. Mám router DLink /DL-524/ Podotýkam, že cez Mozillu Firefox ide bez problému. Chcela by som, aby to išlo aj v IE. V čom je problém ? Prosím, poraďte, ale ako pre laika. Ďakujem za každú odpoveď.
    cez IE sa neprihlásim na Poradu ani ja...používam Mozillu Firefox dôvod nepoznám...tiež som zvedavá

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    V IE ju treba definovat ako bezpecnu stranku - Nastroje - Moznosti - zalozka Zabezpecenie - Doveryhodne lokality - a pridat ju do zoznamu (len treba odskrtnut Ziadat overenie...)

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    [IMG]file:///C:/Users/Uzivatel/Desktop/Sn%C3%ADmka009-7.jpg[/IMG]Prosím, môže mi niekto pomôcť ! V IE sa nemôžem napojiť na nič kvôli týmto okienkam. Skúšala som to zmeniť na online v,, nástroje,, ale nedarí sa mi to. Horšie, že mi to vyskakuje aj v Mozille. Tam ale po klic.zmizne. Skúste mi poradiť,prosím. Z Vašich rád /aj keď iným/ som sa veľa naučila. Veľmi Vám ďakujem!
    Snímka011-3.jpg  
    Snímka009-7.jpg  
    1/1

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Skús zmeniť v IE nastavenie pripojenia. Otvor si IE, v menu Nástroje... Možnosti siete internet... karta Pripojenia... a zmeň (nastav)... Nikdy sa nesnažiť pripojiť. Malo by to takto fungovať. To v tom prípade, ak máš predvolený modem HUAWEI 3G Orange.
    nastavenie.jpg  

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Keď dám -nikdy sa nesnažiť pripojiť, bude mi fungovať HUA 3G modem? Mám aj mob. intern a teraz skúšobne aj Fibernet na optický. káb. teda WIFI. Keď všetko vymažem, ako sa budem pripájať? Dík
    Viem, že je to otázka ako pre deb... ale čo už. Musím sa to odniekadiaľ naučiť
    Naposledy upravil Valcake : 18.10.09 at 16:19 Dôvod: dopis

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Je tam viacero možností, aj taká, ako je: "snažiť sa pripojiť, keď neexistuje pripojenie na sieť". Ak je znázornená v tom okienku aj nejaká iná sieť, tak tú si daj ako predvolenú, modemu priradíš inú vlastnosť, ak neexistuje iná sieť, bude sa snažiť pripojiť modem. Nikde som nepísal, že máš niečo mazať z toho okienka.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    No veď práve, ja tam mám ako predvolenú HUA.3G a nič iné. Skúšala som čo si mi poradil, ale nič sa nedeje. Ako tam dať bezdrôtovú sieť? Som ja ale No možno už bude fungovať.Zabudla som totiž prepnúť na online. Aj tak neviem, prečo ma to stále vyhadzuje.
    Naposledy upravil Valcake : 18.10.09 at 19:55 Dôvod: dopis

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Na obrázku vidíš, ako to mám.... mám mobilný net a v práci sa pripájam cez wifi a funguje mi to bez problémov. Fibernet sa tam nemusí zobrazovať. IE si pamätá, že si sa pripájala cez modem a preto ho stále hľadá. Poprípade odinštalovať modem, pripojiť sa na na net cez IE prostredníctvom fibernetu a potom nainštalovať modem. Nič iné by som nerobil v tomto. Neviem, či ti je nutné, aby si používala IE, ja robím roky v nete a poviem ti, že len raz som potreboval IE, lebo formulár bol robený presne len pre IE a v Mozille nefungovali activeX prvky danej stránky. Takže úplne mi stačí Mozilla, rýchlejšia, bezpečnejšia, priateľskejšia.....Na IE rád zabúdam.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Ďakujem za pomoc! O.K. Budem používať Mozillu, len v IE som mala plno vecí v obľúb.položkách, tam som sa rýchlo dostala a v Mozille to zatiaľ neviem tak rýchlo dať na panel,ale skúsim prehľadávať. Ešte raz dík.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    ...potom by som ti doporučil, ako prvé nainštalovať si do Mozilly doplnok na automatické zálohovanie záložiek (ale nie len záložiek, je tam viac možností), s názvom FEBE. Nainštaluješ si ho odtiaľto.
    Naposledy upravil domenico.office : 19.10.09 at 12:59

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.