Zavrieť

Porady

Kto pomôže s NB - Topolcany

kto mi da do poriadku nb ? okres to
Naposledy upravil arizona : 17.10.09 at 14:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kovajo je offline (nepripojený) kovajo

    kovajo
    jedna sa o nainstalovanie programov a dat do poriadku procesy momentalne ich je spustenych 67

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    programy hadam zvladnes nainstalovat aj sam.
    systemove, procesy, local a network services musia bezat, potrebuje ich system, ostatne procesy su tebou vytvorene, roznymi instalaciamy, zisti, ktore su potrebne, ostatne mozes zmazat (resp. odinstalovat so suvisiacimi programamy)

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Možno veľa vecí si urobíš aj sám, stačí trochu poprezerať túto sekciu Počítače.
    Nájdeš veľa dobrých rád , veľa ľudí vie poradiť, len sa treba konkrétne spýtať.

    ( Inak, ja mám dobrú skúsenosť na odbornejšie veci , na ktoré si netrúfnem ani za pomoci poraďákov v AB COM e- bývalá Dukla. )

    Aké programy potrebuješ nainštalovať?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Fero11 Pozri príspevok
    Niesom z TO, ale niekedy som tam nakupoval (DVB techniku) a nedavno menili adresu http://abcom.sk/start/index.php
    Špatnejší ksicht ste si tam už nemohli vylepiť..S abcom mám len zlé skúsenosti.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    skus napisat presne ktore programy chces a z kade presne si lebo topolcany je dost siroky pojem

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    Skus napisat z kade presne si a co presne chces nainstalovat okrem windows a ci dotycne programy mas doma alebo potrebujes zohnat

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    220870 Pozri príspevok
    Špatnejší ksicht ste si tam už nemohli vylepiť..S abcom mám len zlé skúsenosti.
    Môžem sa spýtať prečo?
    Ja na nich nedám dopustiť.
    Dokonca za rôzne "drobné opravy" iba mávli rukou... a ochotní boli vždy, nielen opraviť, ale aj poradiť.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    To ste možno nevyskúšali iné fa v TO.Inak ja s nimi mám presne opačné skúsenosti.Arogantný,neochotný klamari.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    kovajo Pozri príspevok
    seat a nechces aj rodne cislo?
    Vidiet ze si tu novy a nechapes preco som sa ta to pytal, skade si - hadam nemyslis ze ti bude niekto z Bratislavy letiet to urobit - bude to niekto z okolia, a co chces nainstalovat - ak to sam nevies tazko ti niekto pomoze a tvoje rodne cislo ma absolutne netrapi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.