Zavrieť

Porady

Tlak v oku?

Ahojte,

v poslednom čase mi strašne pulzuje ľavé oko....nie je to tik, cítim akoby tlak v oku..nosím dioptrické okuliare do diaľky....teda...mala by som nosiť, no väčšinou ich nenosím...čo by to mohlo byť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    ahoj
    no pokial mas nosiť okuliare a nenosis ich tak to moze byt unava oka hlavne ak si vela pri pc. Moze to byt aj od migren teda ak ich mavas. U niektorych ludi sa takýto tlak ukazuje ak maju problemy s dutinami prinosovymi.
    Ale v každom pripade by som išla pre istotu k očnemu ci nemas susenie oka alebo zvyseny ocny tlak.
    Moja kamoska mala taku pulzaciu ale nie v oku ale v ocnom viecku a ked prisla k ocnemu ten jej len tak bez vysetrenia este medzi dverami povedal : mate malo magnezia. No ta chytila nervy ze ci na to studoval medicinu ale ked si zacala davat magnezium tak to fakt prestalo. Potom sa mu šla omluviť.
    Naposledy upravil silviaz : 18.10.09 at 18:13

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    silviaz Pozri príspevok
    ahoj
    no pokial mas nosiť okuliare a nenosis ich tak to moze byt unava oka hlavne ak si vela pri pc. Moze to byt aj od migren teda ak ich mavas. U niektorych ludi sa takýto tlak ukazuje ak maju problemy s dutinami prinosovymi.
    Ale v každom pripade by som išla pre istotu k očnemu ci nemas susenie oka alebo zvyseny ocny tlak.
    Moja kamoska mala taku pulzaciu ale nie v oku ale v ocnom viecku a ked prisla k ocnemu ten jej len tak bez vysetrenia este medzi dverami povedal : mate malo magnezia. No ta chytila nervy ze ci na to studoval medicinu ale ked si zacala davat magnezium tak to fakt prestalo. Potom sa mu šla omluviť.

    Migrény chvála Bohu nemávam a magnézium užívam denne..neviem, z čoho to je...nerobí mi to stále,,,,chvíľami....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.