Zavrieť

Porady

kolostrum

Ahojte,chcela by som sa opýtať,či máte niekto skúsenosti s užívaním kolostra,je to na podporu imunity,minule bola v ,,Dámskom magazíne na STV1" téma,týkajúca sa kolostra a velmi ho vychvalovali ,,ako zázrak alternatívnej medicíny",tak by ma zaujímali všetky Vaše ,či už negatívne,alebo pozitívne skúsenosti s týmto prípravkom.
Na internete som si niečo o tom našla,ale radšej uvítam osobné skúsenosti,či je to naozaj také dobré,alebo iba zbytočné vyhodenie peňazí.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

    ja.nus.ka34
    Tak ja som tiez len pocula o nom,v casopise LR....a je poriadne drahe....tiez by som rada pocula nejake nazory

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ja tom užívam, a asi mám šťastie alebo to asi fakt zaberá. Mala som kontakt so žltačkou a nič ... (to si ťukám na drevo)

    evelien je offline (nepripojený) evelien

    evelien
    manzel dostal z toho hnacku - to bol jediny vysledok kolostra. zdravotne problemy neustupili.

    Kováčka je offline (nepripojený) Kováčka

    Kováčka
    Poznám ... užívam ... super. Je síce "zázračné", ale v úplne inom význame. Nefunguje tak, že si dáte lyžičku a všetky zdravotné problémy, na ktorých ste "pracovali" roky sú fuč. Nič také na svete neexistuje! A ak také hľadáte, tak s tým rýchlo prestaňte a zverte sa do rúk "ozajstných" lekárov...
    Ak manžel dostal hnačku, tak buď nedodržal dávkovanie, alebo má v črevách nejaký problém, o ktorom ani netušil ...

    evelien je offline (nepripojený) evelien

    evelien
    Zacal to uzivat po tom, co lekari nevedeli, co mu je. Az po niekolkych mesiacoch prisla diagnoza - chronicka unava. Zabrali az ine lieky (nie volnopredajne) na posilnenie imunity. Ja osobne nedoverujem takymto vitaminovym a vyzivovym doplnkom. Ako hovori moj znamy, ktory uz roky pracuje ako reprezentant farmaceutickej firmy - 90% tychto doplnkov na nasom trhu su placebo.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    evelien Pozri príspevok
    Zacal to uzivat po tom, co lekari nevedeli, co mu je. Az po niekolkych mesiacoch prisla diagnoza - chronicka unava. Zabrali az ine lieky (nie volnopredajne) na posilnenie imunity. Ja osobne nedoverujem takymto vitaminovym a vyzivovym doplnkom. Ako hovori moj znamy, ktory uz roky pracuje ako reprezentant farmaceutickej firmy - 90% tychto doplnkov na nasom trhu su placebo.
    Reprezentant farmaceutickej firmy ponúka svoje produkty, prečo by chválil "placebo".
    A všetci vieme, ako to chodí vo farmaceutickom priemysle.

    evelien je offline (nepripojený) evelien

    evelien
    :-) ved prave to, ze to vsetci vieme, rozculujeme sa, ake je to vsetko drahe, ale zdravie je dobry biznis...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.