Zavrieť

Porady

Akú kuchynskú váhu si mám kúpiť???

Ahojte, viete mi poradiť, akú kuchynskú váhu si mám kúpiť? Digitálnu alebo mechanickú, prípadne akú značku? Ďakujem
Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ja mám digitálnu už asi 4 roky, je výborná. Zn. KRUPS.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kacenka_1 Pozri príspevok
Ahojte, viete mi poradiť, akú kuchynskú váhu si mám kúpiť? Digitálnu alebo mechanickú, prípadne akú značku? Ďakujem
Je úplne jedno, akú si kúpiš, len vyskúšaj, či dobre váži. Zober si vrecko s cukríkmi a váž. Ja by som si vybrala digitálnu, ale ktorá má navrchu nádobku, lebo rovné vyžadujú ešte mať odváženú nejakú inú nádobu, ktorú budeš stavať na rovnú plochu váhy. Teraz som videla v akcii v Lídli .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja som si opatrila váhu zn. Gorenje calculator - je to digitálna váha, ktorá Ti vypočíta v potravinách objem bielkovín sacharidov a pod. Som s ňou maximálne spokojná.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
terezamaria Pozri príspevok
Je úplne jedno, akú si kúpiš, len vyskúšaj, či dobre váži. Zober si vrecko s cukríkmi a váž. Ja by som si vybrala digitálnu, ale ktorá má navrchu nádobku, lebo rovné vyžadujú ešte mať odváženú nejakú inú nádobu, ktorú budeš stavať na rovnú plochu váhy. Teraz som videla v akcii v Lídli .
Moja váha je bez misky, ale dá sa vynulovať váha misky, takže nemusím nič prepočítavať.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tiez mam digitalnu vahu s funkciou vynulovania misky, resp. mozem polozit misku, zapnem vahu, pridam napr. 300g muky, vynulujem a opat vazim akoby nanovo a mozem takto postupne pridat suroviny podla ich vahy a nemusim rozmyslat kolko pripocitat k poslednej vahe...

mam jednoduchu malu vahu bez misky...

ono skor ide o to, kolko vie odvazit (moja 2.000g), s akou odchylkou, ako sa s nou pracuje, dizajn, velkost samotnej vahy a jej spratnost v skrinke vyber si taku, kt. ti bude najviac vyhovovat po vsetkych strankach
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
mysimis Pozri príspevok
Moja váha je bez misky, ale dá sa vynulovať váha misky, takže nemusím nič prepočítavať.
Dobre vedieť, že taká váha existuje.Všetko hádam závisí od toho, kto chce koľko eur zainvestovať. Pamätáš si, koľko Tvoja stála?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Existuje a je to veľmi dobrý typ váhy, váži presne a aj ostatné výpočty sú dobré. Keď som ochorela, musela som si všetko vážiť a rozpočítavať hlavne bielkoviny a táto váha to zvládla všetko za mňa. Stála okolo 1000,- Sk /kupovala som ju v čase keď boli ešte Sk/.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Tie ceny treba brať orientačne - obdobnú váhu (do 5kg) som kúpil cca za 600 Sk.
Veľa závisí od značky, akčné ceny bývajú veľmi zaujímavé.
Orientačný prehľad viď napr. tu
http://www.pricemania.sk/katalog/kuchynske-vahy/
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Stefan2005 Pozri príspevok
Tie ceny treba brať orientačne - obdobnú váhu (do 5kg) som kúpil cca za 600 Sk.
Veľa závisí od značky, akčné ceny bývajú veľmi zaujímavé.
Orientačný prehľad viď napr. tu
http://www.pricemania.sk/katalog/kuchynske-vahy/
Stefan, súhlasím s Tebou, ale ja som tú váhu kupovala dávnejšie a nemala som z čoho vyberať, potrebovala som pre svoje zdravie takú, takže som na cenu ani nepozerala.
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

ja mam digitalnu ETA 0776 90000, sice je len do 2 kg, ale kedze som sama, uplne mi staci a je velmi sikovne spratna a vobec nie draha... zavisi aj, co hodlas vazit a urcite som za digitalne, vazenie je rychlejsie a presnejsie...
0 0
Peterkrk Peterkrk

Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

Hlavne si nekupuj výklopnú digitálnu váhu, vraj sa často kazia ...
0 0
Kacenka_1 Kacenka_1

Kacenka_1 je offline (nepripojený) Kacenka_1

Ďakujem za všetky rady
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Ja mám digitálnu už 11 rokov, stála cca 1200 Sk a stále funguje spoľahlivo, váži s presnosťou na 1 g do max hmotnosti 5 kg. Bola to pre nás nutnosť, keďže dcéra má fenylketonúriu a s tým spojenú nizkobielkovinovú diétu - všetky potraviny jej treba na presno vážiť. Teraz plánujeme kúpiť takú váhu, ktorá vypočítava v potravinách obsah bielkovín, tukov, sacharidov a pod. Už ma to nebaví denne vážiť a počítať obsah bielkovín v každej potravine, čo dcéra zje.
0 0
xaxar1 xaxar1

xaxar1 je offline (nepripojený) xaxar1

My sme domov kupovali asi pred pol rokom ETA do 5 kg s funkcoiu tara (dnes už asi majú všetky) v Nay-ke za nejakých 12 € (bola v akcii), teraz stojí 14,99 €. Bol som zvedavý na presnosť váženia, tak som ju skúšal dolievaním vody do litrového odmerného valca, ani sa mi nechcelo veriť, váži presne na gram.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

od včera je aj v Lidli v akcii digitálna váha do 2 kg
zn. Silvercrest za 11,99 €
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ešte by ma zaujímalo, gazdinky, ktoré máte digitálnu kuchynskú váhu - ako často v nej treba meniť baterky?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
asi závisí od intenzity používania
ja som nemusela meniť baterie asi rok aj viac, displej ukazuje čas, používala som ju asi 4x do týždňa v priemere, možno aj viac.
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

Ja mam digitalnu z lidla a pokazila sa po roku, blocek sa nam samozrejme stratil ale nakoniec ju manzel opravil a odvtedy funguje super, baterky mi dojdu stale ked peciem na Vianoce...takze raz za rok
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

... aha, tak asi by som mala tú svoju váhu ísť reklamovať... moja ukazuje vybitú baterku už po 3-4 mesiacoch nezávisle od používania
asi tam bude čosi skratované či čo, mám ju vyše roka - a už asi 4x sa v nej totálne vybila baterka tak, že sa ani zapnúť nedala...
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

my ju mame zapnutu non stop lebo ukazuje aj teplotu v miestnosti a neda sa ju vypnut len ked vyberiem baterky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať