Zavrieť

Porady

kniha S.r.o. v praxi -

zhanam knihu S.r.o. praxi, pripadne Konatel s.r.o. v praxi...ak by ste o niekom vedeli, co ju vlastni, prosim dajte mi vediet...

Dakujem velmi pekne

Pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zik Pozri príspevok
    zhanam knihu S.r.o. praxi, pripadne Konatel s.r.o. v praxi...ak by ste o niekom vedeli, co ju vlastni, prosim dajte mi vediet...

    Dakujem velmi pekne

    Pekný deň
    Myslíš túto - z VERLAG-u ?

    http://www.martinus.sk/?uItem=41784

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    mimo temy: ja osobne nemam rada publikacie od verlagu... maju sice krasny obal, ale su drahe ako cert, informacie vacsinou polovicne a kazdu chvilocku robia akoze aktualizaciu udajov, kde pride balicek novych zmenenych stranok a slusne si zato daju zaplatit... navyse ma vytacaju tym, ked mi pravidelne telefonuju a nukaju mi nove publikacie na skusku... ide ma z nich porazit... ja ich jednoducho nemusim...

    Zik je offline (nepripojený) Zik

    Zik
    veronikasad Pozri príspevok
    Myslíš túto - z VERLAG-u ?

    http://www.martinus.sk/?uItem=41784
    ano, presne tu myslim..potrebujem ju na bakalarsku pracu, mam temu: postavenie spoločníkov v s.r.o, ale je neskutocne draha, to sa mi neoplati kupit a v knizniciach som nenasla...a ked aj ano, tak iba prezencne..

    Zik je offline (nepripojený) Zik

    Zik
    andreaS Pozri príspevok
    mimo temy: ja osobne nemam rada publikacie od verlagu... maju sice krasny obal, ale su drahe ako cert, informacie vacsinou polovicne a kazdu chvilocku robia akoze aktualizaciu udajov, kde pride balicek novych zmenenych stranok a slusne si zato daju zaplatit... navyse ma vytacaju tym, ked mi pravidelne telefonuju a nukaju mi nove publikacie na skusku... ide ma z nich porazit... ja ich jednoducho nemusim...

    a nemate nahodou aj tutu publikaciu? s.r.o. v praxi?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zik Pozri príspevok
    a nemate nahodou aj tutu publikaciu? s.r.o. v praxi?
    skús pohľadať na tejto stránke, či ti niečo nepomôže

    www.polica.sk

    Jedna moja klientka aktualizácie z VEERLAG-u Konatel v praxi odoberá, ale vzhľadom na tú cenu, asi by to nepožičala ...

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    no jeden moj klient kupil "sro a jej konatel"

    este mas moznost zavolat im a vypozicat si na skusobnu dobu publikaciu od nich len pozor aby si ju stihla vratit nacas inak ju uz musis zaplatit...

    raston je offline (nepripojený) raston

    raston
    osobne som si ju pozeral v univerzitnej kniznici v Bratislve - obidve aj konatel v praxi aj s.r.o v praxi - prezencne to tam pozicaju... www.ulib.sk

    kniha S.r.o. v praxi -

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.