Zavrieť

Porady

Usporiadat
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Ja som mala Ečko potom, mi kamoš poradil operu vraj je bezpečnejšia a odolnejšia voči vírusom tak neviem každému sa hodí niečo iné.Takže teraz chodím len cez operu a vyhovuje.
obr.jpeg  
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Samozrejme všetko iné, len nie IE, môj názor, roky ho nepoužívam, až na jeden raz nedávno, stránka vytvorená pre IE, ale už zase nie. Ja používam Mozillu, jednoznačná spokojnosť.
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

a co chrome?
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Tak s tým skúsenosti žiaľnemám alebo Chvála Bohu.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
kovajo Pozri príspevok
co je lepsie-bezpecnejsie?
Každému vyhovuje niečo iné...prikláňam sa k Mozille Firefox
http://www.inet.sk/clanok/7438/acid3...ac-je-najlepsi
0 0
wladiq wladiq

wladiq je offline (nepripojený) wladiq

uz som skusal chrome a celkom dobre som s nim spokojny ma celkom dobre vyhody
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

aj mne sa chrome celkom paci pozrel som si aj test co sem dala alla 66 celkom ujde.a co bezpecnost na chrome?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wladiq Pozri príspevok
uz som skusal chrome a celkom dobre som s nim spokojny ma celkom dobre vyhody
..

..a tak podrobnejšie by si tie výhody nevedel popísať?....mám už dlho Mozillu a som spokojná,ale skúsila by som aj chrome..
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

kovajo Pozri príspevok
co je lepsie-bezpecnejsie?
vyskusaj si vsetky sam a posud
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

treba jednznačne vyskusat a potom uvidis co je lepsie. Aj IE8 je uz celkom dobry prehliadac, teda od verzie 8.Ja osobne napriklad pozivam Operu ale aj Firefox, hlavne vo verzi 3.5 je fajn a rychly. Takze nainstaluj a skusaj co ti vhovuje. NaprikladIE budes potrebovat na niektore stranky, lebo v inych prehliadacoch ich neotvoris. Takze pouzivaj vsetky :-)
0 0
jaja1 jaja1

jaja1 je offline (nepripojený) jaja1

Používam Avant browser, občas aj firefox, a nedávno som nainštalovala safari,ktorý má zaujímavý dizajn
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Ja tiež mám nainštalované tri prehliadače - IE, Opera 10.0 a FF 3.5.3. Vyskúšal som všetky, každý má svoje výhody. IE je už v systéme a má veľkú podporu pri tvorbe web stránok. Hodne sa zlepšia jeho vlastnosti ak sa doinštaluje IE7 PRO. Firefox je rýchly a výborne konfigurovateľný, Opera je zasa "všetko v jednom", väčšinou po jej nainštalovaní nie je potrerbné nič pridávať. Za zmienku stojí poštový klient ktorý je priamo v Opere a nie je teda potrebné na správu pošty používať iný program.
Preto si tiež myslím že je treba vyskúšať ktorý prehliadač ti najlepšie vyhovuje a nechať ako predvolený v systéme ten. Nainštalované môžu byť všetky, a aj naraz všetky spustené, ak je systém v poriadku, nerobí to problémy.
0 0
Duchanito Duchanito

Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

ja by som asi doplnil ze jeden prehliadac nestaci. ak na net chodis len stale na tie same stranky a vies ze funguju dobre tak nie je problem. ja napr. robim s MS technologami a preto je pre mna IE nevyhnutne. Inak pouzivam FireFox.

- takze pre mna je IE koli integracii so systemom a MS produktami
- a FF koli jeho ovladaniu, doplnkom (nie ze by ich ine prehliadace nemali), moznostiam nastavenia...mam ho rad a vyhovuje na plnej ciare preto nad zmenou narozmyslam

a co sa tyka bezpecnosti je moj nazor asi taky ze IE je najviac derave prave koli jeho integracii so systemom. pokial ma ale clovek updaty na system hned tak nie je problem. problem je u ludi co maju "neoficialnu" verziu systemu a teda vypnute updaty
0 0
myfleetwood myfleetwood

myfleetwood je offline (nepripojený) myfleetwood

Suhlasim s nazorom, ze najlepsie je vsetky prehliadace si vyskusat...ale je to rada velmi neprakticka...a bohuzial viac krat tu odznela.

Napisem svoj nazor. Necitim sa byt plateny agent Microsoftu, ale aj tak by som volil MSIE. (cize Internet Explorer). V porovnani s Operou aj s Foxom u mna MSIE vyhral.

Dovody..s Operou som mal problem s vykreslovanim diakritiky na slovenskych strankach. Iste venuj sa a ries...(sorry, nie je cas)

S Foxom som mal zase problemy pri zobrazovani celych stranok. (napr. problemy s frames, s lomitkami v ceste ku suborom a p)

A par slov k bezpecnosti. Moji synovia stredoskolaci si v ramci vseobecnej slavy Foxa nainstalovali a asi rok pouzivali Fox , nainstalovali hromadu doplnkov ... atd. Internetovu cinnost mladsej generacie nebudem tu komentovat...ale fakt je ze pocas existencie Foxa bol MSIE pre nich najhorsi na svete, ale pritom kazde tri mesiace sme riesili problemy so systemom, nezname nainstalovane procesy atd... Nadsenie trvalo do casu, nez na vianoce minuleho roka sme zistili ze mame zavireny nielen pocitac, ale aj externy harddisk, vsetky usb kluce ba dokonca aj vsetky mobily ktore boli v inkriminovanom case pripojene na ten pocitac (ked si prehadzovali obrazky a programy). Virus odstavil anitvirovy program, zablokoval upgrady systemu atd..Dva dni som zabil, nez som to dal vsetko do povodneho stavu. Z pozicie sily som donutil juniorov odinstalovat Foxa, zacali pouzivat MSIE (bez vsetkych zbytocnych ci modnych doplnkov) a teraz po desiatich meisacoch mozem zhodnotit, ze s MSIE nebol od januara jediny problem..pri tej istej zatazi ...


Ja nechcem ale prehlasit ze MSIE je lepsi ako Fox, ci Opera..netrufam si ani porovnavat bezpecnost tychto systemov. Chcel som len poukazat na to, ze aj Fox ci Opera ma svoje chyby, a aj MSIE moze uplne v pohode fungovat.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
btw: nielen fox ale kazdy prehliadac s addonmi je nebezpecnejsi ako bez nich,,,, (kto vie ci vnejakom addone neje backdoor )
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nemáte niekto problém s mailovou schránkou na centrume otváranú cez operu?

Iné stránky mi idú bez problémov, len mailová schránka je hrozne pomalá.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

myfleetwood Pozri príspevok
Suhlasim s nazorom, ze najlepsie je vsetky prehliadace si vyskusat...ale je to rada velmi neprakticka...a bohuzial viac krat tu odznela.

Napisem svoj nazor. Necitim sa byt plateny agent Microsoftu, ale aj tak by som volil MSIE. (cize Internet Explorer). V porovnani s Operou aj s Foxom u mna MSIE vyhral.

Dovody..s Operou som mal problem s vykreslovanim diakritiky na slovenskych strankach. Iste venuj sa a ries...(sorry, nie je cas)

S Foxom som mal zase problemy pri zobrazovani celych stranok. (napr. problemy s frames, s lomitkami v ceste ku suborom a p)

A par slov k bezpecnosti. Moji synovia stredoskolaci si v ramci vseobecnej slavy Foxa nainstalovali a asi rok pouzivali Fox , nainstalovali hromadu doplnkov ... atd. Internetovu cinnost mladsej generacie nebudem tu komentovat...ale fakt je ze pocas existencie Foxa bol MSIE pre nich najhorsi na svete, ale pritom kazde tri mesiace sme riesili problemy so systemom, nezname nainstalovane procesy atd... Nadsenie trvalo do casu, nez na vianoce minuleho roka sme zistili ze mame zavireny nielen pocitac, ale aj externy harddisk, vsetky usb kluce ba dokonca aj vsetky mobily ktore boli v inkriminovanom case pripojene na ten pocitac (ked si prehadzovali obrazky a programy). Virus odstavil anitvirovy program, zablokoval upgrady systemu atd..Dva dni som zabil, nez som to dal vsetko do povodneho stavu. Z pozicie sily som donutil juniorov odinstalovat Foxa, zacali pouzivat MSIE (bez vsetkych zbytocnych ci modnych doplnkov) a teraz po desiatich meisacoch mozem zhodnotit, ze s MSIE nebol od januara jediny problem..pri tej istej zatazi ...


Ja nechcem ale prehlasit ze MSIE je lepsi ako Fox, ci Opera..netrufam si ani porovnavat bezpecnost tychto systemov. Chcel som len poukazat na to, ze aj Fox ci Opera ma svoje chyby, a aj MSIE moze uplne v pohode fungovat.
V skratke - ak je uzivatel prasa, tak mu nepomoze ani svaty gral...
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

A k veci - kvoli par firemnym aplikaciam mam IE7, ale pouzivam vyhradne FF3.5 - mam v nom asi 5 rozsireni, nepotrebujem aby mi tam ukazovalo pocasie a strihalo vlasy...

Vo FF3.5 konecne obedzili memory leaks (proces firefox.exe po pouzivani narastol kludne aj na 1 GB v pamati), vo verzii 3.5 to az tak necitit a to davam notebook vzdy len do Sleep rezimu a FF restartujem spolu s ntb raz za tyzden (aj menej).

Mozno tu plati aj "zvyk je zelena kosela", skusal som aj Operu a Chromium, ale ani jedno ma neoslovilo. Opera robila veci inak ako som zvyknuty a naco to vsetko nastavovat tak ako chcem, ked mi to nic nove neprinesie. Chromium ma zase malo moznosti nastavenia a ziadne doplnky (ked som ho skusal). Chrome/Chromium dam mozno este jednu sancu. Ale asi pri FF zostanem, vyhovuje mi...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ja už bežím na FF 3.6
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

no ja som po dlhsom pouzivany opery(asi rok) a FF(vyse roka) prednedavnom zakotvil u Chrome a zatial spokojnost
Naposledy upravil mecky : 03.02.10 at 18:19
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať