Zavrieť

Porady

Meter inzinierskych sieti-cena

vie niekto povedat priblizne cenu za meter plynovej rury, vodovodnej pvc rury a kanalizacie? Priemery standardne k pripojeniu mensieho rodinneho domu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kabul je offline (nepripojený) kabul

    kabul
    Hm rozmery su vecou projektu, cena na kľúč sa pohybuje okolo 100€/m tuším,
    alebo si to môžeš riešiť z časti aj svojpomocne výkop.... a niečo ušetriť

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    vykop si zariadim.. mam to k domu co som ratal asi 76 metrov.. tak preto ma to zaujima. aby ma to potom nezabilo.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    vie niekto ake rozostupy by mali byt medzi kanalizacnou rurou, vodovodnou a plynovou? kde by som to vedel najst? nic neviem vygooglit.

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    riesi to STN....... cislo si najdes na vyjadreniach od SPP a pod. od ktorych musis mat rozkopavkove povolenie a vytycenie sieti ak sa tam nieco nachadza. Mna vyslo 120m elektriky- distribucna siet pre 5 domov a voda 125m, vykop 150m svojpomoc cca 105tis. sk , vyse 1600€ som usetril len na materiale

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    alltracboy Pozri príspevok
    vie niekto ake rozostupy by mali byt medzi kanalizacnou rurou, vodovodnou a plynovou? kde by som to vedel najst? nic neviem vygooglit.
    Ked uz o tych rozostupoch pises, potom treba dat aj bacha na vzdialenost od domu, aby zaklad nepritazoval to vedenie podzemnych sieti.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    na vlastnom pozemku musim mat rozkopavacie povolenie? mam vyvedene vsetky siete na pozemku, len potrebujem potiahnut do domu co bude vzadu v zahrade. teraz je voda aj kanalizacia v polmetrovej medzere medzi domom a plotom, plyn ide po obvode domu. Na urade sa tvaria ze tam nemozem prihodit dalsiu ruru na vodu a plyn

    magnum je offline (nepripojený) magnum

    magnum
    toto by aj mna zaujimalo a tiez pristupova cesta cez jarok lebo akurat s tym zacinam a hlavne to rozkopavacie povolenie ma dost vydesilo a vyhlasujem obciansku neposlusnost a odmietam po akekolvek povolenie na kopanie vobec mysliet...

    Meter inzinierskych sieti-cena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.