Zavrieť

Porady

Fotky

Prosim Vas o radu, ked chcem z fotky vybrat iba urcity predmet (napr. na fotke su odfotene hory, stromy a ja a chcem s tej fotky vytiahnut iba seba) ako to spravit? Je na to nejaky specialny program alebo sa to da urobit uplne jednoducho?
Dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kvietocek Pozri príspevok
    Prosim Vas o radu, ked chcem z fotky vybrat iba urcity predmet (napr. na fotke su odfotene hory, stromy a ja a chcem s tej fotky vytiahnut iba seba) ako to spravit? Je na to nejaky specialny program alebo sa to da urobit uplne jednoducho?
    Dakujem za rady
    Urobíš to v hociktorom programe na úpravu fotiek, len budeš musieť ručne označiť oblasť, ktorú chceš vystrihnúť. Niektoré programy dokážu samé automaticky (na základe nejakého určenia) vybrať oblasť označenú užívateľom.

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    ja som skor myslela retuš t.j. najdem si nejaky obrazok pariza a dam tam moju fotku hoci som v parizi nebola ale vysledna fotka bude akoby som tam bola

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kvietocek Pozri príspevok
    ja som skor myslela retuš t.j. najdem si nejaky obrazok pariza a dam tam moju fotku hoci som v parizi nebola ale vysledna fotka bude akoby som tam bola
    Urobíš to v ktoromkoľvek grafickom programe na úpravu obrázkov, dokonca aj taký jednoduchý Skicár, čo je štandardnou súčasťou Windovsu to dokáže, pozri sem:

    http://www.porada.sk/t122344-retusov...otografii.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.