Zavrieť

Porady

do nákladov?

Ahojte všetci, mozem si dat do nakladov platbu sipo /plyn ,digi , rozhlas, elektrina/ ked je to v dome na sukromne meno, pritom su v tom dome kancelarie ? v dome sa nebyva, iba je zariadeny a pracuje sa v zadnej casti v kancelarii. Mozem si to dat ako trvaly prikaz z firemneho uctu? dakujem za radu J.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Janka 24 Pozri príspevok
    Ahojte všetci, mozem si dat do nakladov platbu sipo /plyn ,digi , rozhlas, elektrina/ ked je to v dome na sukromne meno, pritom su v tom dome kancelarie ? v dome sa nebyva, iba je zariadeny a pracuje sa v zadnej casti v kancelarii. Mozem si to dat ako trvaly prikaz z firemneho uctu? dakujem za radu J.
    Môj názor je že nemôže, nakoľko tieto doklady iste sú vystavené na súkromné meno, tieto platby by mali byť obsiahnuté v nájomnom ak je zmluva o nájme

    Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

    Janka 24
    asi mate pravdu, nemame to v nájme a nikdy sme to do nakladov nedavali nakolko to bolo na meno ale teraz sme zacali rozmyslat ze by to tam slo. takze mi treba asi najomnu zmluvu . Dakujem J.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Bolo by dobré si prečítať nasledovný link
    http://www.porada.sk/t94701-pokyn-dr...jmami-6-a.html

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Janka 24 Pozri príspevok
    asi mate pravdu, nemame to v nájme a nikdy sme to do nakladov nedavali nakolko to bolo na meno ale teraz sme zacali rozmyslat ze by to tam slo. takze mi treba asi najomnu zmluvu . Dakujem J.

    Nájomnú zmluvu s kým ? Od koho máte v prenájme dom ? Ja som pochopila , že dom je Váš .Možno sa mýlim.

    Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

    Janka 24
    prepáčte ze odpovedam az teraz , ano dom je nas, teda nie je napisany na firmu ale na sukromnu osobu./otca, otec je aj zivnostnik /

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.