Zavrieť

Porady

pobox.sk

Ahojte, povedzte mi, prosím Vás, má niekto schránku v poboxe, funguje Vám? Mne od včera akosi blbne, menili verziu, neviem, či je tam problém alebo je chyba u mňa. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Od včera prerábajú stránku,nejde to ani mne.Moji známy mi od včera nemôžu poslať maily-vracajú sa im späť,tak som si vytvorila novú mail.schránku dnes na www.zoznam.sk.

    AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

    AntekaK
    Ďakujem za odpoveď, teraz už som pokojnešia, myslela som si, že mám niečo nesprávne nastavené.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    mne to funguje normálne - zmena nastala v tom, že pobox sa zlúčil s atlasom a tak robia nejaké zmeny - ale ak sa prihlásiť pod menom a heslom, tak by ti to malo ísť - adresár, schránka doručených a odoslaných mailov bude aktualizovaná o pár dní

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Vladi...čiže ti to funguje...ale nemáš na nikoho kontakt..takže ti to vlastne nefunguje...tak si to chcela povedať, že
    ale ináč máš pravdu

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Podobné problémy som mal aj ja. Ja sa tiež neviem prihlásiť.
    Volal som im dnes. Problémy by mali byť odstránené do piatku 26.8. Dúfajme, že od soboty budú frčať normálne.

    ewap je offline (nepripojený) ewap

    ewap
    Odkedy má PO box novú vizáž, neviem prísť na to, ako sa presmeruje správa t.j. dostanem správu, chcem ju niekomu obratom poslať a .... Ďakujem

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    ewap
    Odkedy má PO box novú vizáž, neviem prísť na to, ako sa presmeruje správa t.j. dostanem správu, chcem ju niekomu obratom poslať a .... Ďakujem
    Otvoríš doručenú správu, ďalšie akcie ( vyberieš z ponuky)klikneš odpovedať,
    vypíšeš adresu a pošleš.....

    ala82 je offline (nepripojený) ala82

    ala82
    esteze sa da nastavit posielanie kopii e-mailov na iny e-mail.
    to som fakt jedina, ktorej to blbne? z helpdesku zatial ziadna odozva

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No mne zatiaľ ide (aj tak ju používam len na SPAMy , ktoré vyhadzujem), ale všimol som si jednu zvláštnosť. Vraj správa nemohla byť doručená - pritom z POBOXu žiadne neodosielam (ako som spomínal je na SPAMy, prípadne na nepodstatné registrácie - a viac ako 9 mesiacov som z nej nič neodoslal, len mažem). T.z. - niekto ju na čierno využíva .

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Niečo smiešne pre elektronickú poštu (teraz už dokonca zabezpečené šifrovaním) - odvar gmailu, yahoo, windowslive a pod.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.