Zavrieť

Porady

Prispevok UP FINANCNA PROGNOZA

Zdravim

som ziadatelom na UP o prispevok na zacatie podnikania ktory podporuje Europsky socialny fond

urcite viete co myslim

Mam uz napisany podnikatelsky plan...

ALE - mam problem s Financnou prognozou viete mi niekto poradit ako to spravit pripadne ak poslednu dobu niekto podaval ziadost ako to mal spravene

ako viete udaje si clovek tak ci tak v konecnom dosledku vymysla kedze je to len "moj" odhad robi mi problem hlavne ako vypocitat odvody atd...


PS: hladal som aj na porade aby ste si nemysleli ale nikde som nenasiel temu kde sa rozobera prave toto "financna prognoza" v podnikatelskom plane
Naposledy upravil karol12 : 19.10.09 at 18:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    haldalsadal je offline (nepripojený) haldalsadal

    haldalsadal
    ahoj ja som dnes rano dokoncil plan a buduci tyzden ho pojdem odovzdat na UP. Co ti robi problemi ? ak budem vediet rad pomozem

    brato je offline (nepripojený) brato

    brato
    pozri si dokumenty na stiahnutie priložil som tam v exceli urobenu tabulku na finančnu prog.su vnej aj vzorce takže robi sama prepočet.

    Prispevok UP FINANCNA PROGNOZA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.