Zavrieť

Porady

hanasaki

jedna moja známa mi odporučila, aby som dlhodobo pila čaj hanasaki a normálne ho používala v pitnom režime t. j. pila ho na litre.vraj sa od neho chudne je to pravda?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    lijana1 Pozri príspevok
    jedna moja známa mi odporučila, aby som dlhodobo pila čaj hanasaki a normálne ho používala v pitnom režime t. j. pila ho na litre.vraj sa od neho chudne je to pravda?
    Že Ti schudne peňaženka, za to Ti ručím. Za to chudnutie už nie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lijana1 Pozri príspevok
    jedna moja známa mi odporučila, aby som dlhodobo pila čaj hanasaki a normálne ho používala v pitnom režime t. j. pila ho na litre.vraj sa od neho chudne je to pravda?
    Hannasaki


    Hannasaki je japonský čaj, spaľujúci tuky. Ide o zvláštny druh tzv, kráľovského čajovníka.

    Názov Hannasaki znamená v japončine jarný kvet. Predstavuje vlastnosti ako život plný novej energie, sviežosti, zdravia, čistoty a krásy. Je vo forme prášku, ktorý sa zalieva horúcou vodou a nemusí sa cediť - podobne ako káva. Stačí množstvo 1/3 čajovej lyžičky na šálku. Môže sa po vypití zaliať znovu, teda zo 100 g pripravíte bezmála 500 šálok nápoja.

    Obsahuje aj vysoko kvalitný zelený čaj, ktorý dopĺňa pôvodný harmonizačný účinok dopĺňaním prípadného deficitu bioenergie.

    Je ako žiadny iný účinným nepriateľom zbytočného a škodlivého telesného tuku. Stimuluje činnosť slinných žliaz v ústach, čím podporuje trávenie, podporuje peristaltiku čriev bez nepríjemných hnačiek.

    Prirodzene obsahuje pomerne vysoké množstvo prírodného selénu, ktorý je ľahšie vstrebateľný ako selén umelo pridávaný. Selén je jedným za najúčinnejších antioxidantov a je výnimočným bojovníkom proti chronickým civilizačným ochoreniam.

    Krajina pôvodu: Japonsko
    Vaše skúsenosti a názory na tento produkt
    Zobrazené 1 - 5 (z 13 hodnotení)

    Pridané: 16. 04. 2009, od: , hodnotenie:
    Predam balenie Hannasaki, 3 sacky+lyzicka, s postovnym za 5,5 euro. Moj mail: dev.null@chello.sk Uzi viac...
    Pridané: 28. 03. 2009, od: , hodnotenie:
    Toto je najväčšia blbosť, akú som kedy zažila! Mala som obrovské problémy s trávením pri pití tohto viac...
    Pridané: 10. 06. 2008, od: , hodnotenie:
    Ja tento čaj pijem už od februára a schudla som 25 kg, chutí mi, pijem denne asi 4 šálky čaju- a okr viac...
    Pridané: 25. 05. 2008, od: , hodnotenie:
    Čaj pijem asi tri mesiace a moja váha klesla o 15 kg,taktiež obvod pásu sa mi zmenšil o 12 cm.Začína viac...
    Pridané: 24. 04. 2008, od: , hodnotenie:
    Caj mi zatial chuti,ale chcela by som sa opytat kolko salok denne mam vypit aby som videla jeho ucin viac...
    atď ....

    http://www.bio-obchod.sk/produkt-2062/hannasaki.htm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.