Zavrieť

Porady

Onemenie vkoli kriku

Dobry den chcela by som sa spytať,dieťa my chodi do škôlky ma 6 rokov a učiteľka my povedala ,že ak bude tak kričať ako doteraz že onemie.Chcela by som poznať Váš nazor.Ďakujem
Naposledy upravil arizona : 21.10.09 at 23:11
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    maximálne môže mať problém s hlasivkami, ale onemieť by nemal ( to by bolo nemých, veď predsa každý sme viac menej kričali

    gridaZ je offline (nepripojený) gridaZ

    gridaZ
    Ďakujem Vám som cela vystrašená ona sa mu vyhražala dokonca aj tym že snim pôjde k nemej tete .Aby videl ako bude vyzerať ked bude kričať a ja sa bojím aby s toho nakoniec nemal aj on traumu

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    gridaZ Pozri príspevok
    Ďakujem Vám som cela vystrašená ona sa mu vyhražala dokonca aj tym že snim pôjde k nemej tete .Aby videl ako bude vyzerať ked bude kričať a ja sa bojím aby s toho nakoniec nemal aj on traumu
    V tvojom prípade by som si s pani "pedagogičkou" dôrazne pohovorila a keby to mnepomohlo, obrátila by som sa aj na riaditeľku MŠ.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    gridaZ Pozri príspevok
    Dobry den chcela by som sa spytať,dieťa my chodi do škôlky ma 6 rokov a učiteľka my povedala ,že ak bude tak kričať ako doteraz že onemie.Chcela by som poznať Váš nazor.Ďakujem
    Pani učiteľka by si asi mala uvedomiť, že každé dieťa, ktoré sa chce zviditeľniť, aj kričí. A ukážte mi jedno, ktoré sa nechce zviditeľniť. Chce ukázať čo vie, akých má kamarátov a čo vytvorilo. Nemé nezostane kvôli kriku. Skôr by pani učiteľka mala uvažovať, čo dieťatku povie, či ho nevystraší alebo nebude mať z nej strach. Rozhodne si s ňou pohovor, stojí Ti to za to.Možno uchrániš dieťatko pred ďaľšími výpadmi " podarenej " učiteľky.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    ...veľmi múdra pani učiteľka
    ...co nám není vzhúra dáno, v apotéce nekoupíme...

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    gridaZ Pozri príspevok
    Ďakujem Vám som cela vystrašená ona sa mu vyhražala dokonca aj tym že snim pôjde k nemej tete .Aby videl ako bude vyzerať ked bude kričať a ja sa bojím aby s toho nakoniec nemal aj on traumu
    Toto predsa nesmie. Okamžite by som sa sťažovala nadriadenej. Čo to stvára to snáď keď jej deti poobede nechcú spať straší ich, že ich odnesie polednica či bubulák?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.