Zavrieť

Porady

neplatne skoncenie PP a RLFO

pekny den prajem..
poprosim o radu, konzultaciu. Mame zamca, kt. v auguste mal 5dni neospravedlnenej absencie, kde som na SP nahlasila prerusenie poistneho. na zaklade absencie bol s nim okamzite skonceni PP k 2.9., co som zaslala odhlasku do SP. k dnesnemu dnu bol vyzvany na nastup do prace, nakolko sa odvolal ze nesuhlasi s skoncenim PP (rozne komplikacie...), pravnicka doporucila list kde je oznam (plus rozne ine "podmienky") ze jeho PP nadalej trva. tzn ze dnes prisiel do prace.
Moja otazka, teraz v SP opat podam RLFO ako prihlasku spatne k 2.9., kedy bolo odhlasenie zo SP ?!?!? alebo ako to mam prosim riesit ?!?!
dakujem za ochotu!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    manga Pozri príspevok
    pekny den prajem..
    poprosim o radu, konzultaciu. Mame zamca, kt. v auguste mal 5dni neospravedlnenej absencie, kde som na SP nahlasila prerusenie poistneho. na zaklade absencie bol s nim okamzite skonceni PP k 2.9., co som zaslala odhlasku do SP. k dnesnemu dnu bol vyzvany na nastup do prace, nakolko sa odvolal ze nesuhlasi s skoncenim PP (rozne komplikacie...), pravnicka doporucila list kde je oznam (plus rozne ine "podmienky") ze jeho PP nadalej trva. tzn ze dnes prisiel do prace.
    Moja otazka, teraz v SP opat podam RLFO ako prihlasku spatne k 2.9., kedy bolo odhlasenie zo SP ?!?!? alebo ako to mam prosim riesit ?!?!
    dakujem za ochotu!
    Ak pracovný pomer pokračuje ďalej, daj storno odhlásenia RLFO.

    manga je offline (nepripojený) manga

    manga
    len ako to riesit cez EZU ?!? tam som taku moznost nikde nenasla.. alebo ist osobne na SP a riesit to tam ..?!?

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    manga Pozri príspevok
    len ako to riesit cez EZU ?!? tam som taku moznost nikde nenasla.. alebo ist osobne na SP a riesit to tam ..?!?
    Prihlásiš sa do soc. poisť. do EZU. Dáš prehľad registračných listov, a tam hneď uvidíš registračné listy a dáš stornovať.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Storno RLFO sa nedáva cez EZU ale priamo na poisťovňu listom.
    Ja som mala prípad, že zamestnanec skončil PP a potom si to rozmyslel, tak som stornovala RLFO listom priamo na SP.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Prihlásiš sa do soc. poisť. do EZU. Dáš prehľad registračných listov, a tam hneď uvidíš registračné listy a dáš stornovať.
    Storno RLFO cez EZU ide uskutočniť len do určitého času po odoslaní. Myslím, že iba pár hodín. Neskôr už nie.

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Prihlásiš sa do soc. poisť. do EZU. Dáš prehľad registračných listov, a tam hneď uvidíš registračné listy a dáš stornovať.
    Stornovat sa dá RLFO len ak už nie je spracovaný,potom ta už nepustí.

    neplatne skoncenie PP a RLFO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.