Zavrieť

Porady

hypoúver z CSOB

Som zivnostnik, mam manzelku, 7 mes. dieta a vybavujeme hypoteku cez hypocentrum, ktory nam odporucali CSOB, kedze som zivnostnik a manzelka na MD, tak by to malo byt formou bez dokladovania prijmu, ze sa len podpise cestne prehlasenie o prijme.
Bral niekto takyto uver? Myslel som si, ze hypouver bude pre nas nemozne ziskat, kedze mame nizky prijem (aspon na danovom priznani :-)) a toto znie dobre, ale nejako neuveritelne. Rucit budeme rodicovskym domom, kym nepostavime nas.
A vobec je tu nejaky zivnostnik, ktory ma rodinu a bral hypouver, len si chcem overit, ze to nie je nejaka haluz, ze sa to da.
A ci su nejake uskalia, na ktore si treba dat pozor, ci uz od hypocentra alebo banky?
Budem vam velmi vdacny za kazy nazor a skusenost, dost som si precital aj na nete o hypocentrach, ale aka je realita?
Naposledy upravil Dav : 24.10.09 at 08:58
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    ivka70 Pozri príspevok
    nemozem si pomoct, ale ten hypozver z nazvu je uzasny preklep
    Tiež som si všimol, už som mu hneď po zadaní témy napísal "SS", ale hneď sa odpojil. Počkáme, táto banka si to nezaslúži.

    hevier je offline (nepripojený) hevier

    hevier
    Jezisikriste, teraz ma tu za preklep neukamenujte! Vobec to nebol umysel a uz som to opravil. Dufam,ze teraz sa uz budu potencionalni prispievatelia vyjadrovat k teme, pretoze s tym umyslom som aj zakladal temu!
    Dakujem.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    hevier Pozri príspevok
    Jezisikriste, teraz ma tu za preklep neukamenujte! Vobec to nebol umysel a uz som to opravil. Dufam,ze teraz sa uz budu potencionalni prispievatelia vyjadrovat k teme, pretoze s tym umyslom som aj zakladal temu!
    Dakujem.
    Veď sa hneď nečerti. O nič nejde, iba to znelo dosť kruto a názov témy banku skôr očierňoval. Preklep sa tu stane každému a myslím si, že toto upozornenie bolo na mieste. Verím, že ti tu niekto poradí.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Každý sa môže pomýliť, myslím si, že sa až taká chyba nestala. Želám , aby ostatné príspevky poskytli cenné rady k danému problému.

    lukaria je offline (nepripojený) lukaria

    lukaria
    My si ho s manzelom berieme teraz. Tak Vam dam vediet, ako to dopadlo, ci nam to schvalili.

    val007 je offline (nepripojený) val007

    val007
    No my sme boli trošku iný prípad, nakoniec sme sa k tomu úveru v ČSOB aj prepracovali. Vám to ale asi až tak nesúri, keďže idete stavať a nekupujete nejakú nehnuteľnosť. My sme si brali úver pred rokom a taká reklama že schválený do 24 hod. bola už vtedy, No mesiac nám na to nestačil. A doklady sme dali všetky a kompletne. Len ono kým to pošlú poštou do Blavy, potom si to tam niekto spracuje, potom majú dovolenku alebo sú nedajbože sviatky no a potom musí niekto ešte aj oznámiť výsledok. Inak to bolo v pohode, až na to, že sme sa už aj s predávajúcim nevedeli dočkať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.