Zavrieť

Porady

Rozhodnutie Najvyssieho Sudu

Dobry den,
chcel by som sa informovat, ci je mozne nejakou formou sa ohradit voci rozhodnutiu Najvyssieho Sudu z 2009 (ktorym boli zrusene platnosti rozhodnutia Okresneho sudu z roku 2006 a Krajskeho sudu z roku 2007)?
Nie sme v danych rozsudkoch zainteresovane strany, zial sa nas dane rozhodnutia dotykaju ako vedlajsie strany.
V novom pojednavani podanom na Okresny sud sa ma posudit platnost zmluv s nebankovkou a starym majitelom (ktory o byt prisiel z dovodu nesplacania pozicky).
Zial my sme povodny majitelia a vlastnikmi nehnutelnosti uz 6 rokov a o prebiehajucich sudoch sme sa dosvedeli az teraz.
Dalo by sa vam prosim poradit, ake kroky by sme mohli podniknut, aby sme zabranili pripadnej strate nasho majetku (nehnutelnosti, na ktorej kupu sme si zobrali aj hypotekarny uver).
Dakujeme.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KBoris je offline (nepripojený) KBoris

    KBoris
    Nedaju sa podat nejake namietky?
    Ved predsa nie je mozne, aby v tomto state si ti, ktori robili vsade dlhy a prisli aj o byty svojou hlupostou poskodzovali teraz prava ostatnych ludi, ktory si poctivo splacaju svoje zavazky voci bankam (a tiez nie za moc extra vyhodnych dlhorocnych podmienkach). A domahali sa po rokoch niecoho, co im uz nepatri?
    Je pravdepodobne, ze mozu vyhrat pojednavania?

    jana987 je offline (nepripojený) jana987

    jana987
    no zial mozu.ten velmi dobry pravnik bude pre vas tou najlepsom moznostou.zrejme ma takeho aj povodny majitel,ked sa pustal do takehoto sporu.

    Rozhodnutie Najvyssieho Sudu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.