Zavrieť

Porady

FS- AMILO..aká porucha ?

Prosím, mohli by ste mi poradiť čo s tým display-om ? A vôbec... NB už bol v oprave, a display vymenili. Pred opravou takto zamrzol, musela som NB vytiahnúť z prúdu, baterka sa vybila ani nie za hodinu, potom som ho zapla a opakovalo sa to dookola, len nie každý deň. Vymenili display, ale znovu to isté. Zatiaľ len zablisne, ale nezamrzne. Povedali mi, že bat. je 4.článk. preto má takú slabú výdrž a teraz by som vraj mala preinštal. OS. Mám orig. CD. Poraďte, prosím, čo s tým. Ja som v tom laik. Nedá sa to reklamovať ? Myslím vymeniť ? NB do konca novembra je v záruke.
1.opr. inštal. OS
2.opr. výmena speaker
3.opr. výmena HDD. speaker, bracket

Ďakujem za každú pomoc.
Notebook 12.8.09..jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Oni aj testovali ten notebook čo je chybné? Alebo len tak si tipli a vymenili monitor?
    Myslím si že chyba je buď v grafickej karte alebo jej driver. Zapni notebook do núdzového režimu a preinštaluj driver GK ( pri štarte stláčaj F8 pre Win XP). Nepíšeš typ OS.
    Ak nepomôže potom preinštaluj OS.
    Ak ani to nie rýchlo do servisu kým je v záruke ntb.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Mne toto robilo na linuxe ak som mal zly driver ku grafile,, ,ale iny typ notebooku..

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Mám Win.Vista Bas. a testovali, lebo mi dali test.list. Napísané: Processor- passed, Realtimeclock-passed, Harddisk-passed, Memory- passed, Graphics- passed, Serial and Parallel Port- passed, Optical drives-passed, FireWire IEEE1394-skipped, Modem- skipped. Ako som písala, som laik do PC. Ako ho zap. do núdz.režimu a čo je to driver ? Pri Win.Vista čo mám stláčať ?
    Robilo to v IE, teraz robím v Moz., ale IE som neodinštalovala.
    Ďakujeeeem za každú pomoc.!!!!!!

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    aky je to presne notebúk?? skúsime pohladať ovládače na grafiku.. btw: po tretej "neopravitelnej" chybe by mali vratit peniaze,, či?

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    JJ to vrátenie sa rieši tiež niekde, ale v inej rubrike. Napíš ten presný typ notebooku nech vieme aké ovládače hľadať. A núdzový režim sa spúšťa tak ako win xp.
    http://windows.microsoft.com/sk-SK/w...r-in-safe-mode

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    http://support.ts.fujitsu.com/com/su...downloads.html tam si vyber svoj OS teda Win Vista a je jedna zo záložiek je že: Graphic, klikni na + a skús tento prvý najnovší VGA K8N890 LVDS VT1634AL . Nainštaluj a daj vedieť.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Chcem sa spýtať.. Download- Support-Fujitsu ---Je to zdarma?
    Neviem angl. tak vám to opíšem. Nadpis: PRODUCT SEARCH BY SERIAL-/IDENTNUMBER
    Please enter either the Serial-/Identnumber or the product name:
    Okienko: Tu napísať čo? sériové číslo?
    Nie je to nejaký program? Nieže stiahnem niečo začo zaplatím?

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Musíš klikať na tie šípky ako ked rozklikávaš nejaké menu. Sú 4 však? Vyberieš prvá "notebook", 2 "amilio" ( a jedna ponuka nám zmizla), tretia vyberieme "AMILIO La" ( objaví sa dalšia ponuka), a tam je len "La 1703". Vyberieš vin wista. A potom graphic. Dalej postupuj ako som písal vyššie. Nie je to platené.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Hurrrá niečo som aj našla, ale trvalo to krátko, lebo AMILO L Series ponúka len 2 a to Li 3910, a 3710. Moje AMILO La 1703 tam nie je. Žeby už bol taký zastaralý? No aj teraz pri písaní mi zablikli tie čiary. Už len čakám kedy zamrzne. Pomóóóc!!!!

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Teraz som tam dopísala to moje a vyhodilo mi:
    Device Driver VT 8237 A imbedded VT 1708 A code / Vista /
    date: 28.9.2007.... To je nejaká staršia verzia Win ? ale pýta ešte akcept. licenc. Čo teraz ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.