Zavrieť

Porady

Pomoc HTML

Ahojte poradaci,
chcem poprosit dobru dusu, ktora by mi vedela pomoct s html.
potrebujem do menu dostat k nazvu tlacitka neaky rozumny znak, obrazok...
Nasiel som prikazy, ktorym zrusim tento znak, ale potreboval by som bud novy, alebo tomu sucastnemu by som potreboval zmenit aspon farbu....

blizsi popis v prilohe.

velka vdaka
Naposledy upravil vitekr : 27.10.09 at 14:53
html_pomoc.jpg  
html_pomoc2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vitekr je offline (nepripojený) vitekr

    vitekr
    novy obrazok prilozeny, ale forum neako znizuje kvalitu obrazku, pripajam aj rar pre stiahnutie....

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Tak pozri do suboru so stylmy, ma koncovku css, a najdi identifikator imMnMn tam b teoreticky mali byt tieto veci nadefinovane, resp. tam moze byt aj link na obrazok, tak ho zmen. Ak nie, tak normalne na tvrdo tam daj svoj obrazok napr. tak ako mas odkaz nad tym pokus

    vitekr je offline (nepripojený) vitekr

    vitekr
    dik Fero11 za radu, snazim sa to najst v styles aj som to myslim nasiel, ale pomenim akurat nazov tlacitka, pozadie a pod.
    mozem ta poprosit, kuknes sa na to, de to tam moze byt?
    prikladam subor

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Šípka sa načítava prostredníctvom zápisu v riadku 11 tvojho ccs a má takýto formát :
    span.imMnLv {display: block; width: 98%; background: url('imiconmenu.gif') no-repeat center right; }

    Ak chceš šípku zmeniť, vyrob si tlačidlo, alebo nejaký obrázok, ako chceš a pomenuj ho imiconmenu.gif . Ulož si ho priamo tam, kde sa nachádza ten pôvodný imiconmenu.gif , určite dostaneš otázku, či prepísať, dáš áno a keď si načítaš index.html, mal by si tam mať nové tlačidlo, obrázok... Toto je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť bez zásahu do css-ka.

    Doplnok: môže sa stať, že nové tlačidlo, či obrázok (záleží od veľkosti) ti poruší vzhľad nasledujúceho textu, možno bude treba zadať aj vlasnosť obtekania textu, ale to uvidíš, ak zvládneš prvú vec.

    vitekr je offline (nepripojený) vitekr

    vitekr
    domenico.office Pozri príspevok
    Šípka sa načítava prostredníctvom zápisu v riadku 11 tvojho ccs a má takýto formát :
    span.imMnLv {display: block; width: 98%; background: url('imiconmenu.gif') no-repeat center right; }

    Ak chceš šípku zmeniť, vyrob si tlačidlo, alebo nejaký obrázok, ako chceš a pomenuj ho imiconmenu.gif . Ulož si ho priamo tam, kde sa nachádza ten pôvodný imiconmenu.gif , určite dostaneš otázku, či prepísať, dáš áno a keď si načítaš index.html, mal by si tam mať nové tlačidlo, obrázok... Toto je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť bez zásahu do css-ka.

    Doplnok: môže sa stať, že nové tlačidlo, či obrázok (záleží od veľkosti) ti poruší vzhľad nasledujúceho textu, možno bude treba zadať aj vlasnosť obtekania textu, ale to uvidíš, ak zvládneš prvú vec.
    dakujem velmi pekne za radu, hned to aj vyskusam...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.